Atsiliepimai

"Per skubėjimą negirdėjau savęs, savo sielos norų ir taip sukūriau ligą. Laiku kreipiausi į medikus ir tuo pačiu giliai studijavau visatos dėsnius, savo būtį, jaučiau kaip siela šaukia pagalbos. 

Dėkoju visiems mokytojams, dvasinių praktikų vedliams už prisilietimą ir vedimą gilyn į save. Kad esu energija, ne vien kūnas ir kraujas pradėjau justi Reiki praktikose, Klaipėdos Holistinių terapijų mokykloje. Kvėpavimo pratimus, Ajurvedos žinias,ir sąmoningą minčių stebėjimą, pritaikau savo gyvenime.Jaučiu bendrą sąmonę ir tikslą skirtingų dvasinių praktikų. Pasikeitė vidinis resursas energijos veikti. Nebeliko pasipriešinimo tam kas vyksta, o kuomet to nėra širdyje vyrauja ramybė, meilė ir dėkingumas. Leidžiu pokyčiui vykti, jaučiu žemę, džiaugiuosi saule, maloniai stebina minčių, jausmų ir žodžių galią. Visa tai tikra. Ir su džiaugsmu padedu žmonėms (tik tiems kurie tikrai to nori) pajusti savo vidinę visatos ramybę. Kiekvienas esame naujos visatos ir sveikatos sąmonės kūrėjai, visiškai laisvi ir vieningi su visatos energijomis...nes viskas gyvenime yra pasirinkimas, o ką renkiesi šiandien? 

P.S. Dar 1981 metais vokietis gydytojas ir mokslininkas Ryke Geerd Hamer atskleidė geležinį vėžio dėsnį, kad tai tėra tobula biologinio organizmo reakcija į gręsiančius pavojus ir pasekmių baimę. Tikiu, kad naujoji ateities medicina apjungs kūno ir sielos gydymą ir daugumai žmonių nebereikės eiti į operacinę beliks tik "išsioperuoti" baimę jausmų lygmenyje." Lina Januškaitė-Rešetnikova


"Labai Ačiū Gerb. Aletai, Vytautui už bemieges naktis besiruošiant, Monikai ir visiems organizatoriams už dvi nuostabiai praleistas dienas. Apie viską sužinojau ir Jus atradau likus kelioms dienoms iki seminaro. Turbūt taip reikėjo, jaučiausi labai išsibalansavusi ir nežinojau ko man reikia, tik jaučiau, kad labai reikia.....ir pamačiau Jūsų kvietimą į konferencją. Gerbiama Aleta, vakar diena buvo nuostabi, Jūs suteikėt galimybę pažinti tiek daug įdomių dalykų per tokį trumpą laiką. Lektoriai visi nuostabūs. Nuo pat pirmos seminaro akimirkos iki galo buvo viskas labai įdomu, naudinga ir prasminga. O ši diena tikra palaima sielai. Jūs nuostabūs ! Sklido šiluma, meilė ir ramybė. Jau šiandien jaučiu palengvėjimą ir žinau ką turiu daryti, kad pasiekčiau harmoniją! Čia gavau daug atsakymų. Labai lauksiu seminaro ir konferencijos įrašų, labai noriu dar kartą ir dar kartą juos perklausyti. Labai Jums Ačiū. Pagarbiai, Rasa. Elektrėnai" [po seminaro "Prisilietimo stebuklas" su prof. akad. Harpreet Singh Heera]


"Man patiko mokslinė konferencija, kai kurie pranešimai buvo išties labai kokybiški iš mokslinės pusės ir puikiai pagrindė praktikas bei terapijas, kurios visuomenėje dažnai būna vis dar sunkiai suprantamos, daugelis net nežino, jog alternatyviosios medicinos metodai plačiai tyrinėjami moksliniu požiūriu ir jų veiksmingumas vis labiau pagrindžiamas. Aš pati praktikuoju energetines praktikas, tad buvo labai smagu klausytis pranešimų. Lauksiu kitos konferencijos! Edita"


"Kursai baigėsi, bet Reiki liko️ Ačiū Jums Vytautai, ačiū mielai Inesai bei visų mylimai ir gerbiami Atletai. Smagu kad jūs esate, kad yra vieta bendraminčiams susiburti, kur dar vakar nepažįstami žmonės tampa draugais. Jaučiu, kad pradėjus žengti tuo "keliu be pabaigos" susitiksime dar ne sykį. Su begaline pagarba ir meile linkiu Holistiniu terapijų mokyklai klestėjimo ir puikiu dienų, ačiū kad esate! Vilma K." [po Reiki I-os pak. mokymų]


"Esu begalo laiminga, kad atsidūriau ten,kur ir norėjosi ir reikėjo būti. Džiaugiuosi,kad Jūsų pagalba,parama padėjote susipažinti su Reiki,kad pavyko sudominti ir nukreipti toliau ieškoti,patirti stebuklų.

Siūlyčiau kiekvieno susitikimo metu bent po vieną kartą pakartoti 5 Reiki principus. Tie principai turi didelę galią keisti mąstyseną ir požiūrį,nuramina,įgalina būti sąmoningu ir dėmesingu,stebėti savo mintis,jausmus.

Vienas iš didesnių įspūdžių ir atradimų buvo apsikabinimai ir ta stebuklinga padėkos frazė...Šita patirtis ir jausminė išraiška man "nukėlė stogą" :) nemaniau,o veikiau ir užmiršau, koks malonumas yra apkabinti žmogų,pasveikinti jo Dievą ir pripažinti kad esam unikalūs ir mylimi. O šito trūksta tam lekiančiame išoriniame pasaulyje. Todėl siūlau dažniau apsikabinti.

Ačiū Jums už šilumą, ramybę, paprastumą ir visas žinias.... Živilė [po Reiki I-os pak. mokymų]


"Buvo labai turininga ir įdomi diena su Jūsų organizuota konferencija. Didžiausi komplimentai Jums. Laukiu kitų metų ir sekančios konferencijos. Laura, Socialinių mokslų kolegija."

© 2022 Holistinių terapijų mokykla
Powered by Webnode
Create your website for free!