Pirmasis paskaitų ciklas Lietuvoje moterims, kuris suteiks aiškių, praktinių žinių apie moters prigimtį bei grožio ir geros savijautos esmę. 

Holistinė moteris: kaip jaustis gražia ir energinga kiekvieną dieną?

20 paskaitų ir 14 charizmatiškų lektorių ONLINE

Kurso pradžia spalio 18 d., pabaiga - gruodžio 22 d. 

Paskaitos vyks antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 19 val. Įrašai liks.

Kam to reikia?

Tikriausiai pastebėjote, kas vyksta aplink jus ir jūsų viduje: daugėja depresijos atvejų, puola virusai, kamuoja lėtinės ligos ir pan. Atrodo, kad kažkas susijaukė. Moterys vyriškėja, vyrai moteriškėja. Ir vieni, ir kiti dažnai skundžiasi, jog sunku susirasti tinkamą partnerį gyvenimui, skyrybos šeimoje jau tapo įprastu problemų sprendimo būdu...

Reikalas tas, kad dabartinėje visuomenėje moterys nesijaučia gerai. Net ir jaunos mergaitės, paauglės dažnai nesijaučia gražios, mylimos, pakankamos, pasitikinčios, jas kamuoja negatyvios mintys, nerimas, depresija. Laikinai šias bėdas lyg ir galima išspręsti medikamentais, psichoterapija ir pan. - tačiau ar tai yra tas vienintelis sprendimas, kurį mes tikrai norėtume pateikti moterims ir mergaitėms? Ar jos nusipelnė tik to? 

Yra kitas, sąmoningesnis ir paprastesnis problemų sprendimo būdas

Suprantame, jog mokymų moterims šiuo metu yra pakankamai daug, o tarp informacijos lengva pasimesti. Todėl šios paskaitos nebus dar vienas "teorinis užtaisas", nurodantis, kaip galima gyventi geriau ir tapti moteriškesne. Atrinkome tik tas bazines žinias, kurios nestums moterų iš esmės keisti savo gyvenimo ritmo, atsisakyti šiuolaikinių patogumų ir pan. Šis paskaitų ciklas orientuotas į praktinį holistinės informacijos pritaikymą įprastinėje kasdienybėje ir gauti iš to maksimalią naudą - vidinę ramybę, gerą nuotaiką, sveikatą, energiją, entuziazmą, nesibaigiantį gyvenimo džiaugsmo pojūtį. Moteris, kuri tai turi, visada yra graži, patraukli, įkvepianti, šalia jos gera būti visiems. Ir tai visiškai nepriklauso nuo jos amžiaus, gyvenamosios vietos, išsilavinimo ir t. t.

Holistika - tai ne vien tik alternatyviosios sveikatos priežiūros terapijos bei gydymo metodai. Tai požiūris, gyvenimo būdas, mąstymo bei veikimo kryptis, apimanti žmogų bei jo sąlytį su visa aplinka. Per šį sąlytį kuriasi ryšiai, lemiantys tiek atskiro asmens, tiek visumos fiziologinės, tiek psichologinės, tiek dvasinės būsenos, sveikata, nuotaika, išvaizda ir t. t. 

Holistinė moteris - kokia ji?

Tai moteris, kuri nėra priklausoma nuo mados, pramonės, pramogų ar kitų šiuolaikinio gyvenimo industrijų. Ji jaučia, kas jai tinkama, o kas ne, į kur eiti, o prie ko geriau nesiartinti. Ji rami, sveika, energinga. Ji pažįsta savo autentiškumą ir juo mėgaujasi, džiaugiasi savo kūnu, trykšta sveikata, skleidžia aplinkui šilumą. Ji neapsimetinėja, nesistengia priderinti savęs prie to, kas šiuo metu madinga, o kuria savo gyvenimo būdą pati. Ji turi savo kelią ir juo eina. Po truputį, neskubėdama, nepersistengdama, suprasdama savo poreikius, klausydama savo širdies.

Ar sudėtinga tapti tokia moterimi? Ne. Tiesą pasakius, jūs visos jau esate tokios - gimėte tokios - kaip ir jūsų mamos, sesės ir dukros. Tereikia tuo pasinaudoti, pažinti ir vystyti toliau. Iš pradžių tam reikia žinių. Žinias mes suteiksime bei paaiškinsime, kaip jomis naudotis praktiškai. Tai tikrai nebus dar viena stebuklinga formulė, kuri pavers jus moteriškesne, gražesne ar tobulesne. Tai bus paprastos metodikos, kurios leis jums pažinti savo jau turimą moteriškumą, grožį, vidinę graciją.

Kodėl verta tapti (būti) holistine moterimi?

Holistinis požiūris teigia, jog viskas yra susiję su viskuo. Jei norite sveiko kūno, negalite nekreipti dėmesio į savo psichologines bei dvasines būsenas ir atvirkščiai. Kai visuma sveika, harmoninga, joje savaime gimsta laimė, džiaugsmas, grožis, energija. Taip pat ir moteris, kaip visuma, visada jausis gerai, ramiai, bus laiminga, jei tinkamai rūpinsis savimi visuose gyvenimo lygmenyse:

 • fiziologiniame;
 • psichologiniame;
 • dvasiniame.

Tik trys punktai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį kasdien nors po truputėlį ir laikui bėgant pamatysite, kad tampate vis ramesnė viduje ir energingesnė išorėje, jums netrūksta jėgų, akyse švyti džiaugsmas, o jūsų entuziazmas užkrečia aplinkinius gera nuotaika.

Mes nekviečiame jūsų leistis į dar vieną dvasingai madingą kelionę. Mes kviečiame iš naujo atrasti arba prisiminti tas dovanas, su kuriomis atkeliavote į šį gyvenimą bei jomis optimaliai pasinaudoti.

Kelionė, į kurią leisimės kartu

Tai bus 10 savaičių paskaitų ciklas, kuriame gausite esminius pagrindus apie tai, kas svarbu moteriai, kuri nori būti sveika, graži, energinga ir laiminga. Šias žinias galėsite iš karto taikyti praktiškai bei stebėti, kaip jos veikia. Tačiau jei vėliau pajusite, kad reikia palaikymo, kad pasimetėte ir nebežinote, ką toliau daryti - o gal tiesiog norėsite pasidžiaugti rezultatais - jūs visada galėsite kreiptis į mus, į mūsų mokyklos lektorius. Mes esame čia tam, kad būtume kartu su jumis tiek, kiek jums mūsų reikės.

Kas jūsų laukia šiame kurse?

I. Holistinė grožio samprata

Įvadinė paskaita, kurioje susipažinsime su sąvokomis, išsiaiškinsime, kas yra holistika ir kokie jos esminiai principai. Suprasime, kad kiekviena moteris yra kaip mažytė visuma - didelės visumos dalis. Negana to, toji mažytė visuma taip pat sudaryta ir dar mažesnių dalių. Labai svarbu, kad tarp jų esantys ryšiai būtų sveiki ir harmoningi. Tik tokiu būdu galima susikurti gerą sveikatą, gražią išvaizdą, puikią nuotaiką ir energiją.

Kalbėsime apie moters grožį ne vien tik fiziologine prasme bei suprasime, kodėl reikia rūpintis savimi visapusiškai.

II. Holistinės moters sąmonė

Kol galvoje ir širdyje netvarka, neverta tikėtis tvarkos ir kitose srityse. Šią dalį sudaro tokios temos:

 • Gydytoja Asta Keturkienė. Mąstymo tipai, darantys įtaką moters charakteriui, išvaizdai, sveikatai, elgesiui, energijai, psichologinei būsenai, poreikiams ir t. t. Ar galima iš tiesų keisti savo mąstymą ir kaip tai padaryti?
 • Transpersonalinė psichologė Svetlana Smiertjeva. Susitikimas su savo vidiniu vaiku. Vidinis vaikas - tai paslaptingoji vidinio pasaulio dalis. Joje slypi mūsų esatis, esmė, kuri per gyvenimą yra atstumta ir paslėpta. Augdami savo jautrų, pažeidžiamą vidinį vaiką mes išmokstantame ginti, slėpti po valdančiuoju ego, kuris susideda iš racionalaus proto, kontrolės, taisyklių, vidinio kritiko ir t. t. Dėl to dažnai įvyksta vidinis konfliktas, kuris sukelia įtampą, nerimą, depresiją, fizinius negalavimus. Paskaita padės susipažinti su savo vidiniu vaiku, prisijaukinti pažeidžiamumą, jautrumą ir prisiminti savo talentus bei dieviškąsias savybes. Vidinis vaikas yra naujų idėjų, gyvybinės energijos, kūrybiškumo, empatijos ir atjautos pasauliui šaltinis.
 • Gydytoja Asta Keturkienė. Geros mergaitės įvaizdis - kuo jis kenksmingas ir kaip iš jo išeiti? Vaikystės patirčių įtaka savęs vertinimui. Kaip išsilaisvinti iš senų programų? Kaip suprasti, gyvename pagal savo ar pagal tėvų norus? Praktinė dalis: jausmų laiškas.

III. Holistinės moters kūnas. 

Kaip dažnai mes jo nemylime, nevertiname, ar net pačios nesuprasdamos skriaudžiame... O juk tai mūsų "pavidalas", mūsų sielos "drabužis" šiame gyvenime (beje, kūną sudaro ne tik tai, ką galime matyti ar paliesti), todėl labai svarbu išmokti tinkamai juo rūpintis bei prižiūrėti. Tik tada jis jausis gerai, taps patrauklus bei suteiks mums energijos, džiaugsmo, malonumų, padės siekti tikslų ir mėgautis gyvenimu. Šią dalį sudaro tokios temos:

 • Gydytoja Asta Keturkienė. Konstitucinių tipų įtaka moters grožiui ir sveikatai. Kodėl svarbu išsiaiškinti savo tipą? Todėl, kad kiekvienas tipas reikalauja skirtingos priežiūros, mitybos, serga skirtingomis ligomis, skirtingai reaguoja į aplinką (pavyzdžiui, vienos moterys saulėje įdega rusvai, o kitos - raudonai). Praktinė dalis: savo tipo nusistatymas ir susirašymas, kas pagal jį tinkama.
 • Gydytoja Asta Keturkienė. Organizmo senėjimas ir jaunėjimas iš vidaus - kurį mechanizmą skatina dabartinė tavo gyvensena? Praktinė dalis: ar tavo lėkštėje yra maisto, sukeliančio organizme uždegimą? Savimasažo pamoka.
 • Gydytoja Asta Keturkienė. Mitybos ir užterštumo organizme įtaka grožiui ir sveikatai? Organizmo taršos įvertinimo testai.
 • Lektorė Jūratė Noack. Gražus, švytintis veidas, jo priežiūros taisyklės. Veido joga.
 • Dietistė Rita Šilenskienė. Sveikos mitybos improvizacijos kiekvienai virtuvei: receptai ir patarimai. Laiko planavimas ruošiant maistą.
 • Lektorė Edita Esenku Šimkutė. Moters lytinė sveikata įvairiuose jos gyvenimo tarpsniuose. Kaip atsikratyti skausmingų menstruacijų ar su menopauze susijusių bėdų? Hormonų balansas, šlapimo nelaikymo problemos įveikimas, PMS išgyvendinimas ir libido pakėlimas - konkrečios senovės kinų DAO jogos praktikos visapusiškam dubens dugno balansui ir moteriškumo atskleidimui.
 • Gydytoja Nijolė Stančikienė. Emocijų poveikis mūsų judesių laisvumui ir laikysenai. Mažojo dubens ir kitų giliųjų raumenų stiprinimo metodikos.

IV. Holistinės moters santykiai 

Visas moters gyvenimas - tai santykiai su savimi, aplinka, gamta, sutuoktiniu, vaikais, tėvais, bendradarbiais, draugais ir t. t. Jie ne visada būna geri, suteikiantys laimės, įkvepiantys, džiuginantys. Dažnai santykiai vargina, skaudina, įneša sumaišties, atima jėgas. Nemokėdama kurti harmoningų santykių moteris net ima sirgti - fiziologiškai, dvasiškai. Maža to, per savo ryšius su visuma ji net gali savo negalavimais "užkrėsti" šeimos narius, aplinkinius. Todėl labai svarbu išmokti harmonizuoti santykių sritį. Šią dalį sudaro tokios temos:

 • Gydytoja Asta Keturkienė. Kas yra moteriškumas ir kur slypi tikroji moters stiprybė? Veikiausiai esi girdėjusi, kad stipri moteris pritraukia silpną vyrą, o gyvenant šeimoje nesąmoningai perima vyro pareigas. Tai neveda nei į harmoniją, nei į laimę, o dažnai prišaukia net neištikimybę poroje. Ką daryti, kad taip neatsitiktų? Praktinė dalis: susirašyti tuos savo bruožus ir savybes, kurios augina tave kaip moterį ir kuriuos verta ugdyti, o kurie mums kenkia.
 • Gydytoja Asta Keturkienė. Santykių poroje kūrimas ir jų etapai. Iš kur atsiranda vyro ir moters nesusikalbėjimas? Kaip kalbėtis, kad susikalbėtume? Kokios moters savybės iš tiesų žavi vyrus?

V. Holistinės moters augimas 

Susipažinus ir harmonizavus su visomis trimis sritimis - sąmone, kūnu bei santykiais - natūraliai gali kilti klausimas, ar tai jau pabaiga. Ne, nepabaiga. Jokios pabaigos čia būti negali. Juk kiekviena moteris - kaip mažytė visata, kuri gali neribotai augti ir plėstis. O kai pati užauga pakankamai - padėti augti kitiems. Todėl šioje dalyje kalbėsime būtent apie savęs bei aplinkos auginimą, pasitelkiant holistinius principus, vis labiau integruojant juos į savo gyvenimą. Šią dalį sudaro tokios temos:

Lektorė Eglė Kislovski. Tinkamas bendravimas su pasauliu. Kaip kalbėtis su vyru, vaikais, bendradarbiais, draugais ir t. t.? Kaip išreikšti save, kad būtum teisingai suprasta?

 • Gydytoja Birutė Čijunskienė. Kuo moters vidinėms būsenoms svarbus dienos režimas ir kaip jį susidėlioti?
 • Lektorė Rasa Čivilienė. Kaip išmokti norėti ir kaip suprasti savo tikruosius norus? Ko reikia, kad norai pildytųsi? Per 10 minučių surašysime savo 20 malonumų sąrašą ir išmoksime kasdien pasilepinti bent vienu iš jų. Juk laimė slypi pačiuose mažiausiuose dalykuose. Išmoksime atpalaiduojančių atodūsių meditaciją ir suprasime, kokią žinutę kūnui atneša atodūsiai. Kvėpavimas yra nuostabus įrankis, pagalba sau kasdienoje. Kvėpuojant taisyklingai, naudojamas visas plaučių tūris ir organizmas aprūpinamas pakankamu kiekiu deguonies, masažuojami vidaus organai, tampame sąmoningesnės, protas nurimsta.
 • Profesorė Dalia Sekmokienė. Moters energijų visuma pagal kinų mediciną. Kaip mūsų apranga, aksesuarai, aplinkos detalės, šiuolaikinės grožio procedūros ar elgesio aspektai gali pažeisti arba atstatyti mūsų energijas?
 • Aromatologė Dalia Butkevičienė. Holistinė moteris ir subtilaus kvapo galia. Kvapų įtaka mūsų nuotaikoms, mintims, mąstymui, bendrai sveikatai. Holistinės moters pasaulį apvainikuoja jos pasirinktas asmeninis aromatas. Tai tarsi paskutinis potėpis, užbaigiantis jos portretą. Subtiliai pasirinktas aromatas, kuris dera prie amžiaus, temperamento, akių ir plaukų spalvos, padeda susikurti nepakartojamą įvaizdį, bei atliepti fizinius bei dvasinius poreikius. Visos senosios civilizacijos naudojo kvapus, veikiančius žmogaus sąmonę ir psichiką. Mokslinio pagrindimo tuomet nebuvo, tačiau didžiulė praktinio taikymo patirtis leido teisingai parinkti aromatus, tinkamus būtent tuo laikotarpiu. Pastaruoju metu vystosi atskira mokslo sritis - aromapsichologija. Tai tokia mokslo sritis, kuri tyrinėja 100 % švarių eterinių aliejų poveikį psichofizinei ir psichoemocinei būsenai, nusako žmogaus psichologinę būklę ir duoda kryptį, kaip ją susibalansuoti. Kas valdo kvapus, tas valdo ir žmonių širdis.
 • Reiki Meistrė Liudmila Žerdjeva. Subtilioji moters energija.
 • Gydytoja onkologė Edita Juodžbalienė. Atrask naujai save ligoje. Visuomenėje gaji baimė susirgti, nepagyti. Kažkodėl žinome apie tuos, kuriems pasisekė mažiau, nei apie tuos, kurie sirgo, gydėsi, pasveiko, užaugino vaikus ir gyveno tolesnį turiningą gyvenimą. Ne vienai moteriai liga buvo ženklas sustoti, pamatyti save, atrasti naujus pomėgius, pradėti daryti tai, kam anksčiau nebuvo laiko. Moters misija - padėti, globoti kitus. O padėti gali tik tada, kai pirmiausia padedi sau. Labai dažnai moterys net būna "dėkingos" ligai, kuri sustabdė tą "voverės ratą", privertė peržiūrėti gyvenimo prasmę ir tikslus. Praktinė užsiėmimo dalis: išmoksime, kaip taisyklingai profilaktiškai pasitikrinti savo krūtis.

Kokių tikėtis rezultatų?

 • Jeigu nuoširdžiai įsitrauksite į kurso medžiagą bei darysite namų darbus, po šių 10 savaičių rezultatus tikrai pamatysite. Kadangi kiekviena esate unikali, tai rezultatai bus skirtingi, tačiau pažadame juntamą pagerėjimą kiekvienoje srityje:

  • sveikesnės, pozityvesnės mintys, atsiradusi vidinė ramybė ir geresnė nuotaika;
  • sveikesnis, gražesnis, energingesnis kūnas;
  • sveikesni bei harmoningesni santykiai.

Tiek kurso metu, tiek jam pasibaigus turėsite lektorių ir kitų mokymų dalyvių palaikymą.

Visos paskaitos vyks online. Jei nespėsite sudalyvauti, galėsite peržiūrėti įrašus. Taip pat bus sukurta uždara FB grupė, kur galima bus užduoti klausimus, dalintis pasiekimais, bendrauti. 


Susipažinkite su lektoriais

Gyd. Asta Keturkienė  

Asta Keturkienė - Ajurvedos specialistė, LARD narė, Gyvybės rato asociacijos prezidentė, Lietuvos-Indijos forumo dalyvė, sveikos mitybos ir gyvensenos konsultantė, gyd. anesteziologė-reanimatologė, gyd. echoskopuotoja.

"Turime duotybę nesirgti, būti darbingais, susilaukti sveikų palikuonių. Dalis gyvybinės energijos yra prigimtinė, dalis nuolatos papildoma. Dažniausiai žinome saugaus eismo, elektros prietaisų, mobilių ryšio priemonių naudojimo taisykles, bet kaip teisingai naudotis savo kūnu, išsaugant sveikatą - nelabai."


Prof. Dalia Sekmokienė

Dalia Sekmokienė - LSMU Maisto saugos ir kokybės katedros bei KU Holistinės medicinos katedros profesorė, Gyvensenos medicinos asociacijos narė, gydūnė, kinų medicinos žinovė, savo žinias nuolat gilinanti tarptautiniuose kongresuose, konferencijose bei LSMU organizuojamose konferencijose.

"Tai nėra vien filosofija. Kinų medicinoje naudojama labai tiksli diagnostikos sistema, pagal kurią galima įvertinti žmogaus būklę bei parinkti tikslų algoritmą turimų problemų sprendimui. Kinų medicinos ir filosofijos ryšys padeda geriau suvokti gyvenimo tikslus, susieti įvykius, pajusti ir suprasti sąveiką tarp įvairių reiškinių ir nuosavo kūno funkcijų bei jausmų."


Edita Esenku Šimkutė

Edita Esenku Šimkutė - Tailande sertifikuota DAO integralinės jogos instruktorė, kinų meistro Manteko Čija (Mantak Chia) mokinė, turinti dešimties metų patirtį daoistinėse praktikose. Specializuojasi DAO tantros srityje ir moterų ginekologinės sveikatos problemų sprendimui sėkmingai taiko yoni kiaušinio (nefrito kiaušinio) praktiką. Papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistras sėkmingai apjungia Senovės Rytų mokymus su šiuolaikiniu mokslu, mokslinio tyrimo tema: "Yoni kiaušinio qigong terapijos poveikis pirminei dismenorėjai". DAO seksologė supažindinusi tūkstančius Lietuvos moterų su dubens srities sveikatingumo praktikomis.


Edita Juodžbalienė

Edita Juodžbalienė - gydytoja, onkologė, apie 40 metų Kauno onkologijos skyriuose dirbanti su sunkios ligos paliestais žmonėmis. Didelis stažas, daugybė ligos istorijų leido suprasti, kad paduota tabletė nepagydys, jei gydyme sąmoningai nedalyvaus pats pacientas.

"Pastebiu, kad ne vienai moteriai liga buvo ženklas sustoti, pamatyti save, atrasti naujus pomėgius, pradėti daryti tai, kam ankščiau nerado laiko. Moters misija - padėti , globoti kitus. O padėti kitiems gali tik tada, kai pirmiausia padedi sau." 


Rita Šilenskienė

Rita Šilenskienė - dietistė, subalansuotos mitybos ekspertė, Lietuvos dietistų asociacijos narė, sveikos gyvensenos koučerė, sveikatai palankių receptų knygų "Pirmas šaukštas", "Sveikata nuo pirmo šaukšto", "Keto meniu" autorė, TV laidų "Klauskite daktaro", "Sveikatos kodas" dalyvė . Jau daugiau nei dešimt metų veda seminarus ir konsultacijas, sveikatingumo stovyklas Lietuvoje ir užsienyje įvairaus amžiaus žmonėms.

"Daugelis artėjant menopauzei numoja ranka ir mano, kad sustabdyti senėjimo procesų neįmanoma. Aš esu tikra, kad po 50-ies metų mes galime ir privalome jaustis ir atrodyti PUIKIAI! Tik to patys turime norėti."


Eglė Kislovski

Eglė Kislovski - Lietuvos sveikuolių sąjungos valdybos narė, jaunimo ir šeimų stovyklų organizatorė, vadovė bei lektorė, santykių tėvai-vaikai konsultantė, programos GRLPWR, skirtos jaunimui norinčiam pažinti savo vidinį pasaulį įkūrėja, sukūrusi mokymų programą skirtą jaunimui asmeninio ugdymo temomis, kuri padeda pasiruošti gyvenimui bei jo keliamiems iššūkiams.


Dalia Butkevičienė

Dalia Butkevičienė - aromatologė, sertifikuota integratyviosios aromaterapijos specialistė, pasaulinio sveikatingumo judėjimo su Young Living narė, besigilinanti į prancūzų mokslinės-medicininės aromaterapijos pagrindus. Nuo 2014 metų domisi ir dirba su terapinės klasės aromaterapiniais aliejais bei moko kitus saugios aromaterapijos pagrindų.

"Eteriniai aliejai - ne vien tik malonus kvapas, bet ir emocijų ir jausmų išraiška, kuri apibūdina vidinius žmogaus poreikius bei psichologinį portretą."


Gyd. Birutė Čijunskienė

Birutė Čijunskienė - gydytoja, vaikų gastroenterologė, Lietuvos gastroenterologų ir mitybos draugijos narė. Patirtis: stažavosi Švedijos Karolinskos srities ligoninėje, dalyvavo likviduojant ekologinės katastrofos pasekmes Kazachstane Aralsko srities ligoninėje, yra susipažinusi su stepių tautų gyvenimo būdu bei mityba, o po apsilankymo Baikonuro kosmodromo kosmonautų miestelyje itin susidomėjo nutriciologine mityba ląsteliniu lygmeniu bei endobiogenine medicina.NIjolė Stancikienė

Nijolė Stancikienė - gydytoja, kūno judesio terapeutė, integratyvios kūno psichoterapijos instituto koordinatorė, šokio judesio terapeutė. Veda individualius ir grupinius kūno judesio užsiėmimus, specializuojasi dubens dugno gydymo ir profilaktikos srityje, veda Rytietiškų šokių pamokas.


Svetlana Smertjeva

Svetlana Smertjeva - medikė, bioenergetikė, transpersonalinės psichologijos psichologė.Savo patirtį, praktines ir teorines žinias jungia unikaluiame harmonizuojančiameį patyriminiame metodae - konsteliacijose.


Liudmila Žerdjeva

Liudmila Žerdjeva - Reiki meistrė, Kundalini Reiki meistrė, Indiškos Reiki mokyklos vadovė Donecko mieste, Serifikuota ajurvedos ir jogos terapijų specialistė, jau daugiau nei 16 metų dirbanti šiose srityse. Daugelį metų dėsto Ajurvedą, tobulinasi Indijoje, veda kvėpavimo ir jogos praktikas, atstatančias harmoningą energijų cirkuliaciją. Liudmila gilinansi ne tik į subtilias ligų priežastis, bet žino paslaptis, kaip palaikyti žmoguje sveikatą ir žvalumą.


Jūratė Noack

Jūratė Noack - KU Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedros dėstytoja, papildomos ir alternatyviosios medicinos magistrė, sertifikuota Ajurvedos sveikatos specialistė ir veido jogos mokytoja, japoniško terapinio veido masažo meistrė (3 lygis), viena iš VŠĮ "Holistinių terapijų mokykla" įkūrėjų.


Rasa Čivilienė

Rasa Čivilienė - rebefingo / sąmoningo kvėpavimo instruktorė, sąmoningumo ir saviugdos keliu žengianti asmenybė, turinti Reiki II, ThetaHealing® Basic DNA iniciacijas. Nuo 2017 metų lydi žmones link ramybės, išlaisvėjimo, vidinės harmonijos, atsakymų, suvokimų, pasitikėjimo, emocinio bei fizinio išlaisvėjimo per sąmoningo kvėpavimo praktiką tiek grupėse, tiek individualiai.

20 paskaitų ir 14 charizmatiškų lektorių ONLINE
Kurso pradžia spalio 18 d., pabaiga - gruodžio 22 d.
Paskaitos vyks antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 19 val. Įrašai liks.

INVESTICIJA Į SAVE

99 EUR


Kontaktai pasiteirauti 

"Holistinių terapijų mokykla", Minijos 2, LT-91234 Klaipėda

Administratorė Inesa: tel. +370 630 00040, el. paštas info@holistinemokykla.lt  

© 2022 Holistinių terapijų mokykla
Powered by Webnode
Create your website for free!