Mokslinės konferencijos 2020 įrašai 

Holistinių terapijų mokykla kartu su partneriu, Klaipėdos universitetu, organizuoja analogų Lietuvoje neturinčią, tarptautinę konferenciją "Holistinė medicina laimingam gyvenimui"

2020-ųjų metų konferencijos programa

Tai Či mankšta, penkių elementų meditacija. Veda Aivaras Engelaitis, Vidinio tobulėjimo centro "Kokoro No Kai" vadovas. 

Holistinis požiūris į gyvūnų asistuojamas terapijas. Prof. Dr. Daiva Mockevičienė, Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedros vedėja, Klaipėdos universitetas. 

Reiki metodo poveikis jauno ir vidutinio amžiaus moterų vidinei darnai ir gyvenimo kokybei. Monika Jan (Indiškoji Reiki Mokykla, Vilnius), Alina Škultinienė PAM magistrantė, Klaipėdos universitetas. 

Mokymo ir mokymosi svarba Holistinėje medicinoje. Doc. Dr. Aleta Chomičenkienė, Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedros docentė, Klaipėdos universitetas. 

Reiki aktualumas šių dienų situacijoje. Reiki Grand Meistras prof. akad. Harpreet Singh Heera (Indija/Ukraina). 

Japoniškos arbatos gėrimo ceremonija. Ceremoniją pristatys Raimonda Strazdienė. Raimondos profesija - psichologė, o arbatos ceremonijų rengimas - tai hobis, aistra, meditacija. 

Vidurdienio gongai (Patariame klausyti su ausinėmis). Skambina ir dalinasi patirtimi Linas Švirinas. Studijos "Grock" ir "Dabartis" įkūrėjas, kuris gyvena muzikoje ir dabartyje. Daugelio nuostabių projektų autorius. 

Žmogiškosios vertybės. Dr. Chinmay Pandaya, Dev Sanskriti Universitetas (Haridwar, India). Anglų kalba, su vertimu į lietuvių kalbą. 

Miško terapija kaip būdas gerinti fizinę ir psichinę sveikatą. Mila Monk, pirmoji sertifikuota miško terapijos gidė Lietuvoje, baigusi Miško terapijos instituto (Fitesr Therapy Institute - FTI) mokymus.

Kinų medicinos efektyvumo mokslinis pagrįstumas. Kinų medicinos mokyklos vadovė. Liudmila Vingilienė, Lietuvos akupunktūros gydytojų asosiacijos narė ir lektorė. 

Aromapsichologija - aromatų poveikis mūsų emocijoms. Lina Balsė, aromapsichologijos mokytoja, Reiki Meistrė.

Ajurvedinis požiūris į artrito gydymą. Syamprasad Chappangakandi (India), sertifikuotas, didelę patirtį turintis Ajurvedos mokslo ir Alopatinės medicinos gydytojas. 

Abjangos ir ergoterapijos poveikis žmonėms, sergantiems artritu. Jelizaveta Trofimova, PAM magistrantė, Klaipėdos universitetas; Vytautas Gruzdys, Holistinių terapijų mokyklos vadovas. 

Astropsichologija - holistinės medicinos dalis. Loreta Stonkutė, astrologė, rašytoja, dėstytoja. 

Garsų kelionė. Arfa, monolina ir skambantys Tibeto dubenys (Patariame klausyti su ausinėmis). Aušra Mendelė ir Dailė Docienė

Bendra meditacija "Laiškas Žemei Motinai". Doc. dr. Aleta Chomičenkienė

Visos 2020m. konferencijos įrašas:

"Holistinė medicina neatmeta tradicinės medicinos gydymo metodų, ypač, kai reikia suteikti skubią pagalbą. (...) tačiau holistinė medicina padeda išlaikyti dvasinę pusiausvyrą, daug gali patarti apie profilaktines priemones, kurių turėtų laikytis kiekvienas žmogus, kad nesusirgtų. Kitaip tariant, holistinis požiūris padeda kiekvienoje ekstremalioje situacijoje rasti teigiamų pusių ir atstatyti vidinę harmoniją", - teigia A. Chomičenkienė.


Konferencija skirta ne tik įvairiose holistinų terapijų srityse dirbantiems praktikams, bet ir sveikatos priežiūros specialistams, psichologams, masažuotojams, socialiniams darbuotojams, pedagogams bei plačiajai visuomenei. Konferencijose paliečiamos įvairios holistinės medicinos kryptys: joga, ajurveda, reiki, terapijos, asistuojant gyvūnams, kinų medicina ir kt. 

Konferencijos misija - jungti alopatinę ir alternatyviąją mediciną, ieškant sąsajų, o ne skirtumų. Kartu padėti plėsti kiekvieno holistinį požiūrį į gyvenimą ir sveikatą.

Kasmet mokykloje praktiką atlieka KU magistrai. Kartu su Mokyklos terapeutais ir pacientais atliekami moksliniai tyrimai. Pvz., Vytautas Gruzdys su Jelizabeta dirbo ir atliko magistrinį darbą tema "Abjangos poveikis sergantiems artritu". Buvo dirbama kabinete kartu su magistrante su žmonėmis iš artrito klubo. Visas šis darbas buvo pristatytas konferencijos pranešime. Taip pat ir mūsų terapeutė Jūratė Noack atliko tyrimą ir parašė magistro darbą apie Saviabjangą ir aliejavimosi naudas.

Bendradarbiaujame su "The Dev Sanskriti University" universitetu Indijoje Haridwar mieste https://www.dsvv.ac.in turime pasirašę sutartį. Gerb. universiteto vadovas Pro Vice Chancellor Dr. Chinmay Pandya skaitė pranešimą 2020m konferencijoje.

Konferencija 2022

© 2022 Holistinių terapijų mokykla
Powered by Webnode
Create your website for free!