Medikams, sveikatingumo sričių specialistams ir visiems, kuriems rūpi sveikata

Svarbiausia metų mokslinė konferencija 

"Holistinė medicina sveikam gyvenimui"

2022 metų gegužės 06 - 07 dienomis INTERNETU ir gyvai Klaipėdoje

Iki renginio pradžios liko:

Kas gali būti svarbiau nei sveikata? Tik kaip ja tinkamai rūpintis, kad kuo mažiau sirgtume? Į pastarąjį klausimą atsakymų ieško turbūt visi. Dalis specialistų didžiąją gyvenimo dalį skiria moksliniams tyrinėjimams ir vis daugiau atskleidžia paslapčių apie žmogų. Kas daugybę metų buvo vadinama mistika, šiandien jau pagrįsta mokslu, o naujos žinios padeda žvelgti į žmogų, kaip į darnią sistemą. Tad ko dauguma vis dar nežino ir kas gali padėti susijungti tradicinei ir holistinei medicinai?

Apie naujausias holistinės medicinos tendencijas kalbės profesionalūs savo sričių ekspertai iš JAV, Indijos ir Lietuvos.

Ši, jau ketvirtoji, holistinės medicinos konferencija skirta tiek medikams, sveikatingumo sričių specialistams, tiek visiems, kurie domisi fizine ir emocine sveikata.  

Ką svarbaus sužinosite per mokslinę konferenciją?

 • Lėtinių uždegiminių procesų priežastis ir kaip gali padėti sveika mityba.
 • Kokią įtaką maistas daro sveikatai ir kaip jis gali tapti vaistu?
 • Kodėl trūksta gyvybinės energijos ir kaip ją atkurti?
 • Kokie moksliniai atradimai liudija teigiamą Reiki poveikį?
 • Kodėl seniausios kinų medicinos žinios tokios svarbios šiuolaikinei gyvensenai?
 • Kaip pasitelkus fitoterapiją efektyviai išnaudoti gamtos pagalbą? 
 • Taip pat išgirsite naujausius mokslinius duomenis apie aromaterapiją, akupunktūrą, Yoni kiaušinio qigong terapiją ir kitas sveikatinimo sistemas.

Kokių žinių ir įgūdžių įgysite per seminarą?

Gegužės 7 d. seminaras "Reiki terapija ir praktinis efektyvumas".

Nuo 10.00 iki 17.00 val. Dvi trumpos pertraukos ir 1 val. pietų pertrauka.

Seminaras skirtaskiekvienam žmogui, kuris šiuolaikiniame gyvenimo ritme nori atrasti vidinį balansą. Seminaras ypač aktualus savo srities specialistams, gydytojams (visos kvalifikacijos), bendrosios praktikos slaugytojams (visos kvalifikacijos), kineziterapeutams, ergoterapeutams, akušeriams, medicinos psichologams, masažuotojams, socialiniams darbuotojams, visuomenės sveikatos specialistams (visos kvalifikacijos). 

Lektorius: prof. akad., gydytojas kardiologas, medicinos mokslų daktaras, Reiki Grand Meistras, Indiškosios Reiki mokyklos įkūrėjas, įsteigęs daigiau kaip 15 mokyklų įvairiose šalyse, Dr. Harpreet Singh Heera.

Seminare sužinosite:

 • kaip veikia Reiki-natūrali savigydos praktika;
 • kaip Reiki gali padėti susigrąžinti gyvybingumą ir sustiprinti sveikatą;
 • apie Reiki praktikos aktualumą šiuolaikiniame pasaulyje;
 • kokie yra pagrindiniai Reiki principai ir kodėl juose akcentuojami visumos tarpusavio ryšiai;
 • Reiki praktika ir jos pritaikymas šiuolaikinėje medicinoje, reabilitacijoje;
 • kaip šį metodą pritaikyti praktikoje, kasdieniame gyvenime.

Visi mūsų organizmo procesai vyksta gyvybinės energijos dėka. Reiki energija aktyvina, stiprina ir subalansuoja kūną ir dvasią. Ji veikia pačias priežastis, pažeidžiančias mūsų organizmo pusiausvyrą. Reiki sistema nuostabi tuo, jog yra paprasta ir kiekvienam prieinama, gydymo metodai puikiai dera su visomis dvasinėmis praktikomis ir tradicine medicina.

Šio seminaro metu jūs sužinosite, kaip per trumpą laiką nurimti ir atgauti fizines ir psichines jėgas po darbo dienos, kaip padėti susigrąžinti pusiausvyrą savo vaikams ir sutuoktiniui.

Prof. akad. dr. Harpreet Singh Heera dalyvaus konferencijoje ir seminare gyvai. Taip pat galėsite stebėti ir internetu.


Kodėl verta dalyvauti?

 • Praplėsite žinias apie sveikatą ir jos palaikymą.
 • Sužinosite, kaip mityba gali tapti natūralia sveikatinimo priemone.
 • Išgirsite, kaip alternatyvi medicina gali papildyti tradicinę.
 • Sužinosite įvairių praktinių patarimų, kaip padėti sau ar / ir pacientams.
 • Mokysitės pažvelgti į žmogų, kaip į bendrą visumą ir rasti nuolat organizme vykstančių procesų sąsajas.
 • Gausite daug vertingos informacijos apie įvairius negalavimus, jų priežastis ir alternatyvius, mokslu grįstus sveikatinimo metodus.
 • Galimybė pabūti bendraminčių būryje ir gauti motyvuojantį impulsą.

Konferencijos dalyviai (medicinos atstovai, sveikatos biurų specialistai ir kiti pageidaujantys asmenys), išklausę paskaitas, gaus kvalifikacijos kėlimo pažymėjimus (7 akredituotos valandos), patvirtintus Sveikatos apsaugos ministerijos.

Renginį papildys sveikatingumo mugė, kurios metu galėsite ne tik sveikai ir skaniai užkąsti, bet ir išbandyti įvairias praktikas bei pasikonsultuoti su įvairiais specialistais. Visi, kas norės, galės:

 • išmėginti aromaterapijos poveikį;
 • atlikti auros diagnostiką;
 • pasimėgauti pečių masažu;
 • išbandyti savimasažą su bambuko šluota;
 • atrasti daug naujų būdų, kaip palaikyti sveikatą.

Patiems drąsiausiems - iššūkis! Stovėjimas ant vinių! Tai galingo efekto metodas, kurio nauda fizinei ir emocinei sveikatai žinoma jau daugybę metų.

Pertraukų metu galėsite maloniai praleisti laiką dalyvių bendrystėje bei pasidalinti mintimis.

Bet to, visų dalyvių lauks rėmėjų dovanos. 

Vakarinė dalis

Konferenciją vainikuos jautrus ir visiems žmonėms svarbus skaitinys iš biblijos "Himnas meilei" (1 Kor 13,2), kurį skaitys Klaipėdos dramos teatro aktorė Vida Kojelytė. Meilė suvienija širdis ir įkvepia prasmingam gyvenimui. Tai sveikatos ir pilnatvės šaltinis bei holistinės medicinos jungiamoji grandis. 

Atsipalaidavimo nuotaiką pratęs žinomo violončelininko Mindaugo Bačkaus dovana holistinės konferencijos dalyviams - muzikinis estų kompozitoriaus A. Pärto kūrinys "Fratres", kurį atliks kartu su savo kolegomis iš Klaipėdos kamerinio orkestro (Kornelija Kupšytė, Gabrielė Bajorūnienė, Ernestas Dargis). Būgno partiją atliks Linas Švirinas.  "Fratres" pavadinimas, išvertus iš lotynų kalbos, reiškia "broliai" (arba brolija). Šis kūrinys tai tikra muzikinė meditacija, kuri padės ne tik labiau pasinerti į save, nuraminti protą, bet ir pajusti ryšį su kitais renginio dalyviais. 

Kaip muzika susijusi su medicina? Anot M. Bačkaus, šis kūrinys parinktas ne atsitiktinai. Brolystė, artumas, ryšys tarp žmonių yra labai reikšmingas dalykas, kalbant tiek apie fizinę, tiek apie dvasinę sveikatą, o dvasinė sveikata susijusi su kūryba, kūryba - su menu ir t. t. Plačiau apie muzikos reikšmę žmogaus gyvenimui klausykite interviu su Mindaugu Bačkumi >>> ČIA 

Konferencijos pirmos dienos pabaiga: klausimai-atsakymai, diskusijos, apsilankymas sveikatos mugėje, sertifikatų išdavimas.


Susipažinkite su pranešėjais

Dr. Paul Clayton (JAV)

Pranešimo tema: "Šiuolaikinės civilizacijos ligos - jų aktualija, priežastys ir sprendimo būdai"

Dr. Paul Clayton - klinikinis farmakologas ir farmakologinės mitybos specialistas. Edinburgo universitete baigė medicinos farmakologijos studijas, vėliau įgijo daktaro laipsnį. Savo gyvenimą paskyrė medicinos krypčiai, ieškodamas atsakymų, kas skatina ligų atsiradimą ir kaip jų išvengti bei pagyti. Kurį laiką dirbo Maisto ir sveikatos forumo (JK) pirmininku ir JK vyriausybės vaistų saugos komiteto vyresniuoju moksliniu patarėju. Pastaraisiais metais su įvairių šalių gydytojais ir mokslininkais atlieka ikiklinikinius ir klinikinius farmakologinės mitybos tyrimus.

Yra parašęs nemažai knygų apie sveikatos, imuniteto ir lėtinių ligų ryšį su mityba. Pora iš jų išverstos į lietuvių kalbą. 

Pasak Dr. Paul Clayton, žmonės kenčia nuo lėtinių neinfekcinių ligų epidemijos. Nuolat didėja sergamumas ir mirštamumas nuo širdies ir kraujagyslių, neurodegeneracinių, autoimuninių ligų, cukrinio diabeto, nealkoholinės kilmės kepenų suriebėjimo ir t. t. Nes daugelis valgo daug perdirbto, nesveikai saldaus maisto ir gauna per daug kalorijų, o ląstelės dėl uždegiminės membranos badauja. Be to, nesirūpinama savo mikrobiota (žarnyno gerosios bakterijos), per mažai judama ir nuolat patiriamas stresas, dėl to pradedama sirgti. Tai didžiausios mūsų civilizacijos problemos.

Todėl paskaitoje daug dėmesio bus skiriama sveikatos sutrikimams, jų priežastims ir sprendimo būdams (įvadinis video -> čia).


Dr. Harpreet Singh Heera (Indija)

Pranešimo tema: "REIKI terapijos efektyvumo mokslinis pagrįstumas"

Dr. Harpreet Singh Heera - prof. akademikas, medicinos mokslų kandidatas, papildomos medicinos daktaras, profesorius, Europos tarpdisciplininių tyrimų ir ugdymo instituto Drezdene (Vokietija) Tradicinio Reiki skyriaus vedėjas, Indiškosios Reiki mokyklos įkūrėjas, įsteigęs daugiau kaip 15 mokyklų įvairiose šalyse, Pasaulio tarptautinės organizacijos "Advance Natural Healing System" prezidentas,  Reiki Grand meistras, Europos apdovanojimų "Nuostabus Europos natūropatas" (2015 m.) ir "Už humanizmą ir tarnavimą žmonėms" (2017 m.) laureatas, knygų apie Reiki sistemą ir psichologiją autorius.

Lektorius kalbės apie mokslinius REIKI metodo tyrinėjimus ir jo poveikį žmogaus sveikatai. Sužinosite apie natūralius žmogaus savigydos procesus ir kaip juos įtakojame.

Antrą konferencijos dieną jūsų lauks visos dienos seminaras "Prisilietimo stebuklas", kurio metu dėmesį skirsime Reiki natūralios savigydos praktikai, energetinei žmogaus anatomijai, čakrų sistemai ir kitiems paprastiems, bet labai svarbiems mūsų gyvenime aspektams. Todėl ne tik įgysite naujų žinių, bet ir mokysitės jas pritaikyti praktiškai.

Kas yra REIKI? Reiki - japonų kalbos žodis, sudarytas iš dviejų dalių. Skiemuo "Rei" atspindi metodo universalumą ir apima Dvasios bei Sielos lygmenį. Skiemuo "Ki" reiškia gyvybinę energiją. Taigi, "Reiki" - universali gyvybinė energija. Reiki- natūrali savigydos praktika, grįsta žmogaus organizmo gebėjimu save atstatyti ir kurti teisingai nukreipiant gyvybinę energiją, kuri cirkuliuoja aplink mus. Reiki terapeutas prisilietimu gali nukreipti šią energiją į pacientą, taip suaktyvėja natūralūs paciento kūno gijimo procesai , atsistato fizinė sveikata, emocinis stabilumas, vidinis balansas. Manote, kad tai panašu į ezoteriką? Dr. Harpreet Singh Heera pateiks mokslinius argumentus ir atskleis, kaip iš tikrųjų galima šį metodą naudoti medicininėje praktikoje.

Prof. akad. dr. Harpreet Singh Heera dalyvaus konferencijoje ir seminare gyvai. Taip pat galėsite stebėti ir internetu.Gyd. Asta Keturkienė  

Pranešimo tema: "Moksliškai pagrįstas gyvybinės energijos atkūrimas"

Asta Keturkienė - LARD narė, Gyvybės rato asociacijos prezidentė, Lietuvos - Indijos forumo dalyvė, sveikos mitybos ir gyvensenos konsultantė, gyd. anesteziologė - reanimatologė, gyd. echoskopuotoja.

Gyd. A. Keturkienė prieš keliolika metų pradėjo ieškoti kitokių ligų gydymo būdų, nes suprato, kad vaistai įveikia tik ligos pasekmes, o ne priežastis.

"Turime duotybę nesirgti, būti darbingais ir palikti sveikus palikuonis. Dalis gyvybinės energijos yra prigimtinė, dalis nuolatos papildoma. Dažniausiai žinome saugaus eismo, elektros prietaisų, mobilių ryšio priemonių naudojimo taisykles, bet kaip teisingai naudotis savo kūnu, išsaugant sveikatą - nelabai. Prieš tūkstantmečius užrašytas Ajurvedos mokslas ir šiandieninis mokslas vienas kitą papildo. Gyvybinės energijos paskirtis, jos papildymas šiuolaikiškai ir eikvojimas aktualus kiekvienam iš mūsų!" - teigia gyd. A. Keturkienė.

Savo pranešime ji atskleis kaip galima patiems papildyti ir atkurti savo gyvybinę energiją ir padėti sau nesirgti. (interviu -> čia)


Prof. Dalia Sekmokienė

Pranešimo tema: "Kodėl žmogus serga? Ligų priežastys pagal tradicinę kinų mediciną ir jų gydymo būdai"

Dalia Sekmokienė - LSMU Maisto saugos ir kokybės katedros bei KU Holistinės medicinos katedros profesorė, Gyvensenos medicinos asociacijos narė. Baigusi kinų medicinos mokyklą "Escuelo Neijing" (centras įsikūręs Ispanijoje), savo žinias nuolat gilina tarptautiniuose kongresuose, konferencijose bei LSMU organizuojamose konferencijose. Nuo 2007 m. dėsto paskaitas LSMU pasirenkamame cikle "Tradicinės Rytų medicinos pagrindai". KU Alternatyviosios ir papildomosios medicinos magistrams dėsto modulį "Kinų medicinos pagrindai".

Lektorė konferencijos dalyvius supažindins su kinų medicina. Tai unikali žinių sistema apie žmogų ir jo ryšius su kitais žmonėmis, gamta, visu pasauliu. Ligos ir kiti sveikatos nesklandumai atsiranda tada, kai mes prarandame ryšį su visuma, o mūsų mintys, jausmai ir gyvensena tampa neharmoningais.

Tai nėra vien filosofija. Kinų medicinoje naudojama labai tiksli diagnostikos sistema, pagal kurią galima įvertinti žmogaus būklę bei parinkti tikslų algoritmą turimų problemų sprendimui.

Kinų medicinos ir filosofijos ryšys padeda geriau suvokti gyvenimo tikslus, susieti įvykius, pajusti ir suprasti sąveiką tarp įvairių reiškinių ir nuosavo kūno funkcijų bei jausmų.


Edita Esenku Šimkutė

Pranešimo tema: "Yoni kiaušinio qigong terapijos poveikis skausmingoms menstruacijoms"

Edita Esenku Šimkutė - Tailande sertifikuota DAO integralinės jogos instruktorė, kinų meistro Manteko Čija (Mantak Chia) mokinė, turinti dešimties metų patirtį daoistinėse praktikose. Specializuojasi DAO tantros srityje ir moterų ginekologinės sveikatos problemų sprendimui sėkmingai taiko yoni kiaušinio (nefrito kiaušinio) praktiką. Papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrantė sėkmingai apjungia Senovės Rytų mokymus su šiuolaikiniu mokslu.

Pranešėja Lietuvoje atliko mokslinį tyrimą ir atrinko moteris, kurios kenčia nuo pirminės dismenorėjos (skausmingų menstruacijų). Skausmingos mėnesinės ir jų sutrikimai vargina daugybę moterų, tačiau vis dar retai kalbama, kaip padėti sau be vaistų, pasitelkus alternatyvias terapijas, todėl šis tyrimas ypač aktualus moterims.

Dalyvės du mėnesius atliko qigong praktikas su yoni kiaušiniu (Senovės Kinijos priemone, skirta moters dubens dugno stiprinimui ir savimasažui).

Tyrimo metu taip pat pastebėti pokyčiai, kaip minėta praktika paveikė šlapimo nelaikymo problemą, libido, menstruacijų trukmę ir gausumą. Gauti rezultatai bus pristatyti pranešimo metu per konferenciją (įvadinis video ->čia, interviu -> čia).


Marius Lasinskas

Pranešimo tema: "Vaistažolių nauda sveikatai"

Marius Lasinskas - vaistažolininkas, VDU ŽŪA doktorantas, knygų "Vaikai vaistažolių pasaulyje", "Vaistažolių pasakos" ir "Sveikatos receptai visai šeimai" autorius, "Žolinčių akademijos" viceprezidentas, lektorius. "14 metų kiekvieną dieną galvoju, kaip galėčiau būti naudingas žmonėms būti laimingesniais ir sveikesniais. Žolininkas visą gyvenimą mokosi dviejų pagrindinių dalykų: mylėti žmones ir gamtą. Tada geriausiai galės padėti kitiems. Ką išmokstu, dalinuosi su jumis savo praktinėse paskaitose, knygose, straipsniuose, vaizdo įrašuose. Tikiuosi, kad mano veikla bus naudinga jums ir jūsų sveikatai."

Pavasaris ir vasara yra pilni gyvybės, todėl žmogus gali busti kartu su gamta. Vaistažolės yra nuostabios žmonių pagalbininkės kelionėje į sveikatą, tačiau ne visi dar išdrįsta patys rinkti ir savarankiškai vartoti šiuos naudinguosius vaistinius ir maistinius augalus.

Lietuvoje yra apie 2000 skirtingų augalų, iš kurių apie 500 galime naudoti ir maistui, ir vaistui. Dažniausiai vaistažolininkai naudoja apie 50 skirtingų vaistažolių, tačiau pradedančiajam gali užtekti ir 10 - 15 vaistinių ir maistinių augalų. Šios paskaitos metu sužinosite: kokios vaistažolės yra pačios naudingiausios ir turėtų atsirasti jūsų šeimos vaistažolių vaistinėlėje; kokia yra vaistažolininkystės ir fitoterapijos esmė ir kokiais atvejais ji geriausiai gali padėti. Bus pateikta sveikatos receptų, kaip vaistažolių pagalba palaikyti organizmo vidinę švarą ir stiprinti imunitetą. Taip pat išmoksite, kaip teisingai surinkti, paruošti ir vartoti maistinius ir vaistinius augalus.


Dalia Bagdzevičienė

Pranešimo tema: "Akupunktūros poveikis moterų krūties vėžio hormonoterapijos metu patiriamų vazomotorinių simptomų lengvinimui"

Dalia Bagdzevičienė - medikė, Klaipėdos universiteto papildomos ir alternatyvios medicinos magistrantė, aktyviai ir plačiai besidominti Tradicine Rytų medicina. Savo žinias gilina seminaruose, konferencijose, kongresuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Baigusi kinų medicinos mokyklą "Escuelo Neijing". Akupunktūrą atradusi kaip vieną iš labiausiai praktiškai ir moksliškai ištyrinėtų papildomo gydymo būdų.

Pranešėja pabrėžia, kad akupunktūra, kaip papildoma gydymo priemonė, yra iššūkis onkologijoje. Lietuvoje nėra atlikta tyrimų, įvertinančių akupunktūros poveikį moterims, susidūrusioms su krūties vėžio šalutiniais ligos, gydymo simptomais. Atliktame tyrime nagrinėjama hormoninė krūties vėžio terapija. Šis gydymo metodas yra vienas plačiausiai naudojamų gydymo būdų krūties vėžiu sergantiems pacientams ir veiksmingai sumažina mirčių bei ligos pasikartojimo atvejų. Tačiau šios terapijos metu pasireiškia šalutinis poveikis, įskaitant vazomotorinius simptomus, pykinimą, skausmą, nerimą, miego sutirkimus, psihologinį stresą ir kt.

Pranešime bus pristatyti rezultatai, kurie įkvėps daugelį moterų ir suteiks viltį ir tikėjimą tuo, kad varginantys onkologinės ligos gydymo šalutiniai simptomai gali būti palengvinami taikant akupunktūros terapiją.


Auksė Bakanienė

Pranešimo tema: "Akupunktūros ir moksaterapijos poveikis moterims, turinčioms vaisingumo sutrikimų"

Auksė Bakanienė - masažo specialistė, mokytoja, dėstytoja, Meridianinio masažo meistrė, Rytų medicinos metodų praktikė teigia, jog masažuotojai savo veikla tikrai gali prisidėti prie sveikesnės Lietuvos visuomenės formavimo. Ir tai nėra tušti žodžiai. A. Bakanienė dėsto įvairius, masažuotojo mokymo programai skirtus teorinius bei praktinius dalykus, įvairiuose kursuose ir seminaruose tobulina savo profesines kompetencijas, veda "Meridianinio masažo" mokymus, domisi naujovėmis, dalyvauja šalies ir tarptautinėse konferencijose, dalykinėse stažuotėse, specialistų ir moksleivių mainų programose, rašo kvalifikacijos tobulinimo programas.

Šios konferencijos A. Bakanienės tema: akupunktūros ir moksaterapijos poveikis moterims, susiduriančiomis su vaisingumo sutrikimais.

"Buvo atliktas kokybinis tyrimas, kurio metu gauti rezultatai gali įkvėpti susiduriančias su nevaisingumo problema moteris ir jų šeimas ieškoti alternatyvių būdų esamai probleminei situacijai spręsti," - teigia A. Bakanienė.


Gabija Skučaitė

Pranešimo tema: "Holistinės evoliucijos link - kaip kurti darnias sąveikas miestuose ir visuomenėse" 

Gabija Skučaitė - futuristė, vizionierė, edukacinių įmonių grupės lyderė, Socialinių mokslų kolegijos (SMK) kanclerė teigia, kad tik didesnių už save tikslų suvokimas ir įgyvendinimas jai suteikia paties gyvenimo prasmę. Veikli moteris didelį dėmesį skiria prasmės ieškojime net ir paprastuose kasdieniuose dalykuose.

G. Skučaitės šios konferencijos pranešimo tikslas - apžvelgti globalių pokyčių kontekste kylančią holistinės evoliucijos idėją, kurios siekis apjungti žmones, technologijas ir gamtą į integralią, darniai sąveikaujančią visumą.

"Gyvename epochoje, kurioje užgimsta nauja minties raida, atskleidžianti kitokį požiūrį į patį žmogų ir jo santykį su lokalia aplinka, kitais žmonėmis, visomis būtybėmis bei pačia Visata. Tai laikas, kai po noro dekonstruoti ir naikinti pereisime prie poreikio sujungti skirtybes į visumą, suteikti naujas prasmes žmogiškajai egzistencijai," - teigia G. Skučaitė.

Pranešime bus pristatyta holistinės evoliucijos ideologija, nubrėžianti naujas mąstymo, suvokimo ir veikimo gijas. Tai kvietimas tapti naujo virsmo, vedančio į visuotinį tobulėjimą ir sąryšingumą, dalimi.   


Gyd. Birutė Čijunskienė

Pranešimo tema: "Medicininis požiūris į aromaterapiją"

Birutė Čijunskienė - gydytoja, vaikų gastroenterologė, Lietuvos gastroenterologų ir mitybos draugijos narė. Patirtis: stažavosi Švedijos Karolinskos srities ligoninėje, dalyvavo likviduojant ekologinės katastrofos pasekmes Kazachstane Aralsko srities ligoninėje, yra susipažinusi su stepių tautų gyvenimo būdu bei mityba, o po apsilankymo Baikonuro kosmodromo kosmonautų miestelyje itin susidomėjo nutriciologine mityba ląsteliniu lygmeniu bei endobiogenine medicina.

Konferencijoje pranešėja pateiks informaciją apie gydantį aromaterapijos poveikį, pagrįstą medicininiais duomenimis.

Aromaterapija - alternatyvios medicinos metodas, kurio veiklioji medžiaga yra augaluose esantis aštraus kvapo esencijų ar eterinių aliejų skystis, naudojamas organizmo sveikatinimo tikslais. Aromaterapijos rūšių yra ne viena: estetinė, subtilioji, klinikinė, medicininė, holistinė. Eteriniai aliejai veikia ne tik žmogaus fiziologiją, o prasiskverbia ir į subtilesnius sluoksnius, kadangi juose esanti adaptogeninė egzistencinė struktūra susideda iš materijos, energijos ir informacijos. 

Tai unikaliai veikia visas organizmo savireguliacijos sistemas: subtilųjį energinį kūną, psichiką, nervinę, imuninę, endokrininę ir kitas. Platus eterinių aliejų veikimo spektras apima prigimtinį organinį, struktūrinį bioelektrinį, mikrobinį, imuninį ir hormoninį lygmenis. Todėl juos pritaikant būtinas visapusiškas holistinis požiūris.

Ši metodika susilaukia daug susidomėjimo iš žmonių, norinčių gydyti ar stiprinti organizmą natūraliais būdais, tačiau taip pat yra ir daug abejojančių jo veiksmingumu. Visuomenėje sklando nemažai įvairių su aromaterapija susijusių mitų. Kaip šis metodas veikia, kada jį verta taikyti ir kokiais atvejais jis nepasiteisina? Viską detaliau sužinosite konferencijos metu (įvadinis video -> čia).


Rita Gikarienė ir Giedrė Radzevičienė

Pranešimo tema: "Neurosensorikos lavinimas įvairių raidos sutrikimų turintiems vaikams taikant žirgų asistuojamą terapiją"

Rita Gikarienė ir Giedrė Radzevičienė - Klaipėdos universiteto papildomos ir alternatyviosios medicinos magistro absolventės bei kineziterapeutės. G. Radzevičienė taip pat baigusi reabilitacijos krypties asistuojant žirgams kursus Čekijoje. Šių moterų veikla - žirgų asistuojamos terapijos užsiėmimai įvairius raidos sutrikimus turintiems vaikams, vasaros stovyklos su žirgais vaikams su negalia bei įvairūs užsiėmimai mažiesiems iš dienos centrų. Taip pat praktinės paskaitos Klaipėdos universiteto studentams.

Lektorės aktyviai domisi žirgų terapija, dalyvauja įvairiuose kursuose, seminaruose bei dalinasi įgyta patirtimi ir taiko ją praktiškai. Savo pranešime jos papasakos, kas tai per terapija, kaip ji veikia bei pasidalins realiai jų akyse įvykusiomis džiuginančiomis transformacijomis, kai padedamas žirgo vaikas pradeda mažiau bijoti aplinkos, išmoksta naujų žodžių, sustiprėja fiziškai, jam tampa lengviau socializuotis visuomenėje.

Jei negalima išgydyti ligos ar pašalinti turimo sutrikimo, privalu padėti žmogui išmokti su tuo gyventi - o specialiai atrinkti bei ištreniruoti gyvūnai sugeba tai atlikti ypatingai subtiliai ir jautriai.


Ligita Mielkaitienė ir Jolanta Sarpalienė  

Pranešimo tema:  "Kuksando praktikos poveikis žmogaus gyvenimo gerovei"

Ligita Mielkaitienė ir Jolanta Sarpalienė KU papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrantės, aktyviai besidominčios ir praktikuojančios Kuksando. Ligita Mielkaitienė - "Kuksando studijos" dabar "Kuksando Bonwon Centras. Klaipėda" įkūrėja, Kouksundo Bonwon ( Pietų Korėja) narė, vyr. Meistro Kim Ki Young, mokinė.

"Žmogaus gyvenimo gerovė - tai fizinės, dvasinės, socialinės, psichologinės, emocinės ir intelektinės būsenų harmonija. Ypač šių dienų pasaulyje svarbi fizinė, socialinė, psichinė ir materiali žmonių gerovė "well-being". Ar galima tai pasiekti kasdieniame gyvenime, taikant senovės išminčių praktikuotą, per tūkstančius metų patikrintą, mokslo ištirtą ir tiriamą kūno-proto praktiką Kuksando?" - retoriškai klausia Ligita M. ir Jolanta S. Jų atsakymą ir moksliniais tyrimais pagrįstus argumentus išgirsite konferencijoje.

Kas yra Kuksando? Tai kūno ir proto praktikos metodas, kuris metai iš metų buvo perduodamas atsiskyrėliams kalnuose. Pratimai-judesiai atliekami logiškai sudėliota seka, atitinkančia gamtos ir žmogaus principams derinant kvėpavimą ir sąmonės būseną.   


Kun. prof. dr. Saulius Stumbra

Pranešimo tema: "Dvasinė dimensija asmens ir visuomenės gyvenime"

Saulius Stumbra - Telšių vyskupo V. Borisevičiaus kunigų seminarijos rektorius, Romos Katalikų Bažnyčios kunigas, socialinių m. (edukologija) daktaras, Klaipėdos universiteto profesorius, VšĮ Klaipėdos jūrininkų ligoninės kapelionas. 

Lektorius kels aktualų klausimą: ar svarbi dvasinė dimensija asmens ir visuomenės gyvenime? "Nuo atsakymo priklauso vertybiniai pasirinkimai. Tai problematinis klausimas, nes kviečia mąstyti ir atsakyti apie savo, kaip asmens vietą visuomenėje ir visuomenės santykį su asmeniu. Dvasinės dimensijos paradigma gali būti atsakymas šiems laikams."

INVESTICIJA Į SAVE

Visiems įsigijusiems bilietus dovanojame praėjusių konferencijų vaizdo įrašus, bet tai dar ne viskas. Visi dalyviai po renginio gaus konferencijos vaizdo įrašą.

Į kainą įtrauktas mokestis už kvalifikacinius pažymėjimus, patvirtintus SAM. 

 Įsigykite bilietus be rizikos: jei artėjant renginiui jūsų planai pasikeis - pinigus grąžinsime.

Jeigu norite deleguoti grupę žmonių, dėl kainų susisiekite su administratore Inesa 

tel. +370 630 00040 ar el. paštu info@holistinemokykla.lt .

Iki renginio pradžios liko:

100 % pinigų grąžinimo garantija

Jeigu ši konferencija nepateisins jūsų lūkesčių, mes be klausimų grąžinsime pinigus. 


Ką kalba praėjusios konferencijos dalyviai?

"Buvo labai turininga ir įdomi diena su Jūsų organizuota konferencija. Didžiausi komplimentai Jums. Laukiu kitų metų ir kitos konferencijos."

Laura

"Nuo pat pirmos seminaro akimirkos iki galo buvo viskas labai įdomu, naudinga ir prasminga. O ši diena tikra palaima sielai. Jūs nuostabūs!"

Rasa

"Vieta bendraminčiams susiburti, kur dar vakar nepažįstami žmonės tampa draugais. Jaučiu, kad pradėjus žengti tuo "keliu be pabaigos", susitiksime dar ne sykį."

Vilma

Renginio vieta ir laikas

2022 m. gegužės 06-07 d.

 • "Aula Magna" konferencijų centras H. Manto g. 90-2, Klaipėda
 • Internetinė erdvė 
Atvykusiems iš toliau viešbučių ir restoranų tinklas "Tubinas International" suteikia net 20 proc. nuolaidą nakvynei Klaipėdoje ir Palangoje. 

Norite tapti šios konferencijos rėmėju, partneriu ar draugu? Ar dalyvauti mugėje?

Esame atviri jūsų pasiūlymams ir idėjoms. Kartu kurkime žinių ir sveikatingumo projektą. Susisiekite su administratore Inesa tel. +370 630 00040 ar el. paštu info@holistinemokykla.lt


Renginio organizatoriai

"Holistinių terapijų mokykla" rengia tarptautines, mokslines, holistinės medicinos konferencijas, kurių tikslas - vienyti tradicinės ir alternatyviosios medicinos atstovus bei ugdyti holistinį požiūrį, siekiant spartesnio sveikatos priežiūros progreso. Šioje mokykloje nuolat organizuojami įvairūs mokymai - I ir II Reiki pakopos, astrologija, ajurveda, aromaterapija ir kt. 

Klaipėdos universitetas (Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedra) - tai vienintelis trijų pakopų klasikinis universitetas Vakarų Lietuvoje, kuriame telkiamas perspektyvus pramoninis ir komercinis potencialas, plėtojamas jūrinis kompleksas, puoselėjamos savitos kultūros tradicijos. Universitetas vystosi kaip savarankiškas ir modernus mokslo ir studijų centras. 


Konferencijos rėmėjai ir draugai


Kontaktai pasiteirauti 

"Holistinių terapijų mokykla", Minijos 2, LT-91234 Klaipėda

Administratorė Inesa: tel. +370 630 00040, el. paštas info@holistinemokykla.lt  

© 2022 Holistinių terapijų mokykla
Powered by Webnode
Create your website for free!