MASAŽO terapijos

Abjanga masažas, kitos ajuvedinės terapijos

Šio masažo terapija atliekama naudojant natūralų šiltą sezamo aliejų. Senovės Indijos šventraščiuose "Abjanga" masažas laikomas jaunystės, grožio ir ilgaamžiškumo masažu, kadangi daro unikalų ir ilgalaikį poveikį visam žmogaus organizmui: išvalo nuo šlakų ir toksinų, atjaunina audinių ląsteles, mažina galvos, sąnarių ir nugaros skausmus, stiprina imunitetą, balansuoja visas tris došas bei harmonizuoja organizmo sistemos veiklą. Specialistai teigia, kad "Abjanga" yra viena efektyviausių terapijų, kuri šalina rutiną, nuovargį, nerimą, depresiją, liūdesį ir toksinus.

Rekomenduojame "Abjanga" terapiją atlikti bent kartą per savaitę. Po septynių ar dešimties procedūrų kurso, harmonizuosite ne tik fizinį, bet ir dvasinį kūną ir tikrai pajusite, jog turite pakankamai jėgų susidoroti su stresu ar bent jį valdyti.

Šį masažą ir kitas ajurvedines terapijas (marma, pėdų ir kt.) atlieka holistinių terapijų specialistas, ajurvedos terapeutas, Reiki meistras 

Vytautas Gruzdys +370 630 28880 vytautas@holistinemokykla.lt 


Japoniškas terapinis veido masažas, veido mankštos, savimasažas, akupresūra, konsultacijos ajurvedos, aromaterapijos klausimais. 

Viena iš "VŠĮ Holistinių terapijų mokykla" įkūrėjų Klaipėdoje, lektorė, ajurvedos terapeutė

Jūratė Noack +370 682 84338 juratenoack@gmail.com  veidomasazai


Kūno ir sielos terapijos "Duok sau Meilės" Reiki gyvybinės energijos sraute

Kviečiu patirti, pajausti, suvokti, pailsėti, paleisti visas užsistovėjusias įtampas. Plaukti pasroviui, išvien su visa apimančia ir supančia žemės ir visatos energija. Masažai, ajurvedinės kūno terapijos - aliejavimai, aromaterapija - Rain Drop eterinių aliejų terapija (Vitaflex).

Algimantė holistinių terapijų terapeutė

Duok sau Meilės +370 602 14438


TERAPIJŲ KABINETŲ ADRESAS:

  • Minijos g. 2 - 201 ir 306 (I korpusas), Klaipėda
© 2022 Holistinių terapijų mokykla
Powered by Webnode
Create your website for free!