MOKYTOJAI

Susipažinkite su Holistinių terapijų mokyklos mokytojais:


Vytautas Gruzdys

Vytautas Gruzdys - Holistinių terapijų mokyklos įkūrėjas ir vadovas, Reiki Meistras, Reiki ir Ajurvedos terapeutas. Veda Reiki I pakopos kursus, Reiki ratą, šeštadienio rytais savigydos praktikas Reiki sraute, meridianinę jogą, atlieka Reiki terapijas, diagnostikas, konsultacijas bei įvairius ajurvedinius masažus. Nuo 2011m. mokosi Indiškoje Reiki mokykloje (Reiki Grand Meistras prof. akad. Harpreet Singh Heera). Ayurvedic Marma -vidya žinias įgijo pas mokytoją ir Ajurvedos gydytoją Igorį Vetrovą Ajurvedos centras Dhanvantari Sankt Peterburgas, Ayurvedic Panchakarma kursas baigtas pas Guru Sohan Veer Singh (Indija), mokėsi Tradicinės Kinų Medicinos pas Liudvilą Vingilienę. Saviugdos kelio pradžia prasidėjo nuo doc. dr. Aletos Chomičenkienės, Arūno Jonuškio (Su-Džok, meridianinė joga), akademiko Vasilijaus Lenskio (refleksoastrologija, daugiapoliariškumas, Dana joga). Vėliau įgyta IV lygio masažuotojo kvalifikacija - per savo darbo praktiką Vytautas atliko ne vieną tūkstantį masažų. Prieš daugiau nei 20 metų sveikatos problemos privertė pakeisti gyvenimo būdą ir ieškoti alternatyvių sveikatingumo priemonių, kurios metams bėgant tapo gyvenimo būdu, o noras dalintis netradiciniais sveikatingumo aspektais suformavo VŠį "Holistinių terapijų mokykla".

"Išreiškiu didžiulę pagarbą visiems savo Mokytojams ir Mokykloms kuriose mokiausi ir mokausi. Ilgametė patirtis ir nuolatinis, praktinis darbas su savimi ir su žmonėmis, padėjo pažvelgti į viską kaip į vieną visumą, remiantis holistinės medicinos pagrindu tai suteikia galimybę padėti žmonėms lavinti holistinį požiūrį į savo gyvenimą ir sveikatą ir būti sveikais ir laimingais, bei toliau vystyti Holistinių terapijų mokyklos veiklą bendradarbiaujant su įvairiais lektoriais bei plečiant bendraminčių bendruomenę", - sako Holistinių terapijų mokyklos vadovas Vytautas Gruzdys.


Aleta Chomičenkienė

Šviesaus Atminimo (1958-2022) Aleta Chomičenkienė - doc. dr., knygos "Rytų medicinos pradmenys" autorė, nuo 1996 m. buvo Orientalistikos centro direktorė, dirbo Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedroje, viena pirmųjų Lietuvoje Klaipėdos universitete pradėjo dėstyti Rytų mediciną,  Reiki III-ios pakopos meistrė. Astrologijos, Mongolų, Indijos ir Tibeto ajurvedos medicinos, jogos, astrojogos, pančiakarmos, marmų ir kitokių masažų - mokėsi Indijoje, Maskvoje, Sankt Peterburge, Vengrijoje ir Lietuvoje. Jos mokytojai - I. I. Vetrovas, Vasilijus Lenskis, prof. Harprit Singh Heera ir daugelis kitų. Viena iš "VŠĮ Holistinių terapijų mokykla" bendraįkūrėjų. Ji dėstė įvairias paskaitas, pravedė daugiau nei unikalių 20 mokymų, padėjo daugeliui žmonių ir buvo tarsi mokyklos bendruomenės Mama. Šios iškilios asmenybės netektis skaudi ir netikėta. Mintimis ir jausmais liksime kartu bei tęsime bendrus darbus. 

"Esu ne tik dėstytoja. Esu žmogus: ieškantis, klystantis, mylintis ir kenčiantis. Todėl ir savo mokinius kviečiu sugrįžti į savo vidinę tylą, įsiklausyti į subtilius virpesius, į tas gelmes, iš kur iškyla tikrasis mano Aš", - sako Aleta.


Anastasija Gripas

Anastasija Gripas - sertifikuota Tradicinės (Usui Shiki Ryoho) Reiki 2 pakopos ir Sat Karuna Reiki 2 pakopos terapeutė (individualūs bei grupiniai seansai), energetinės kojų terapijos specialistė, Holistinių terapijų mokyklos lektorė (1 Reiki pakopos mokymai, kojų terapijos grupiniai užsiėmimai, "Santykiai ir Aš" kursas, "Energetinė diagnostika Reiki sraute" kursas), LCC Universiteto psichologijos bakalauro laipsnis, ilgametė rytietiškų šokių instruktorė ir šokėja, Woman Insight kompanijos organizuojamų įvairių kursų klausytoja. 

"Su Reiki radau tai, ko seniai ieškojau. Man Reiki yra ne tik apie sveikatą, tai yra gyvenimo kokybė ir pilnavertiškumas, laisvė, augimas, sąmoningumas, kūryba ir įgalinimas - ne tik savęs, bet ir kitų."


Jūratė Noack

Jūratė Noack - papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrė, specializacija: Ajurveda; sertifikuota masažo terapeutė bei sertifikuota veido jogos mokytoja. 

Jūratė skaito paskaitas ajurvedos temomis, atlieka japonišką terapinį veido masažą (II ir III lygiai), veda veido jogos užsiėmimus. Viena iš "VŠĮ Holistinių terapijų mokykla" bendraįkūrėjų Klaipėdoje.

---

"Nurimti, pažinti bei priimti save tokius, kokie mes esame ir nuoširdžiai džiaugtis gyvenimu!"

"Jei žmogus reguliariai daro masažus, jis giliai atsipalaiduoja, pamaitina ne tik kūną, bet ir sielą, jaukiai išgeria skanios arbatėlės. Tai labai padeda susiharmonizuoti. Sunku suvokti protu, tačiau spaudomi akupunktūriniai taškai veikia mus įvairiapusiškai, net padeda atrasti atsakymus į rūpimus klausimus," dalinasi Jūratė.


Asta Keturkienė

Lektorė, gyd. Asta Keturkienė - ilgametė gydytoja praktikė, ajurvedos konsultantė, Ajurvedos akademijos dėstytoja, JIVA Ajurvedos instituto Indijoje praktikantė, ajurvedinių masažų ir konsultacijų studijos Satvika įkūrėja www.satvika.lt, YouTube Asta Keturkienė.


Loreta Stonkutė 

Loreta Stonkutė - astrologė, turinti 15 metų patirtį, saviugdos knygų rašytoja ir dvasinių praktikų lektorė, jogos mokytoja. Jai teko mokytis iš charizmatiško žydų kilmės mokytojo Levo Bechako, o kartu ir dirbti jo įsteigtoje Respublikinėje Jogos Mokykloje. Ji perėmė rusų kilmės mokytojo Igorio Vetrovo skelbtas žinias, kuriomis šiuo metu dalijasi su savo jogos bei astrologijos studentais. Indų kilmės guru Sohan Veer Singh atskleidė mantrų bei ritualų paslaptis, kuriomis Loreta naudojasi vedamuose užsiėmimuose. 

Loretos Stonkutės parašė šias knygas: "Astrologijos vadovėlis", "Medicininė astrologija", "Kabalistinė kanalų astrologija", "Genoskopas. Giminės paslaptys astrologijoje", "Subtilieji kūnai ir čakros" bei keletą grožinių knygų.

"Nesu linkusi taikyti sau vienos etiketės. Jėga, kuri veda mane, dar niekada nebuvo suklydusi. Pasitikėdama ja gaunu nuostabių patirčių, kurios jungiasi į vieną sistemą, neturinčią vieno pavadinimo. Mano tikslas nėra įsirėminti, gal atvirkščiai - peržengti visus įmanomus rėmus" - teigia Loreta.


Dalia Butkevičienė  

Dalia Butkevičienė - pažangiosios aromaterapijos praktikė. Nuo 2014 metų pedagogikos ir psichologijos žinias sėkmingai apjungė su žiniomis apie eterinius aliejus. Praktinių žinių teko semtis Young Living ūkiuose (Kroatijoje, Prancūzijoje, Amerikoje), kurie randasi švariausiose pasaulio vietose. Nuo 2020 metų intensyviai studijuoja prancūzų mokslinę - medicininę aromaterapiją su tikslu skleisti žinią apie eterinių aliejų naudą žmogaus sveikatai. Dalyvauja švietimo konferencijose su tikslu pasidalinti žiniomis apie aromaterapijos naudą vaikams, konsultuoja švietimo darbuotojus.

"Tikiu, kad reikia mokyti atsakingai elgtis su aliejais. Mano veiklos tikslas - mokyti žmones saugios aromaterapijos pagrindų dėl sveikatos. Skatinti atsisakyti kenksmingos chemijos naudojimo savo šeimose - už tvaresnę ir švaresnę mūsų planetą ir ateitį!" sako Dalia.


Birutė Čijunskienė

Gyd. Birutė Čijunskienė, Holistinio požiūrio gydytoja - gastroenterologė, natūropatė, knygos "Sveikata nuo pirmo šaukšto" bendraautorė, saugios aromaterapijos praktikė.

© 2022 Holistinių terapijų mokykla
Powered by Webnode
Create your website for free!