Kaip Reiki praktikos padeda pasiekti vidinę ramybę?

REIKI - tai alternatyviosios Rytų medicinos gydymo metodika, grįsta prisilietimo principu. Su Reiki meistru Vytautu Gruzdžiu kalbame apie praktikos mokslinį pagrįstumą, supažindiname, kokiu principu veikia ši terapija ir kokie pozityvūs vidiniai pokyčiai pasireiškia žmogui (spausk žemiau esantį video ir perklausyk).

Holistinių terapijų mokyklos rengiamoje konferencijoje laukia Reiki meistro/ kardiologo iš Indijos Dr. Harpreet Singh Heera pranešimas ir praktinis seminaras. Konferencija "Holistinė medicina sveikam gyvenimui" vyks gegužės 6-7d. (žemiau po įrašu galite įsigyti bilietus į konferenciją).

Investicija į save

Visiems įsigijusiems bilietus dovanojame praėjusių konferencijų vaizdo įrašus, bet tai dar ne viskas. Visi dalyviai po renginio gaus konferencijos vaizdo įrašą.

Į kainą įtrauktas mokestis už kvalifikacinius pažymėjimus, patvirtintus SAM.

Bilietai brangs. Įsigykite bilietus be rizikos: jei artėjant renginiui jūsų planai pasikeis - pinigus grąžinsime.

Jeigu norite deleguoti grupę žmonių, dėl kainų susisiekite su administratore Inesa

tel. +370 630 00040 ar el. paštu info@holistinemokykla.lt .

100 % pinigų grąžinimo garantija

Jeigu ši konferencija nepateisins jūsų lūkesčių, mes be klausimų grąžinsime pinigus.  

© 2022 Holistinių terapijų mokykla
Powered by Webnode
Create your website for free!