REIKI terapijos

Reiki terapijos, Reiki energetinės diagnostikos-konsultacijos. Pagal autentišką metodiką dirbame nuotoliniu būdu.

Ajurvedinės terapijos (marma, abjanga, pėdų ir kt.).

Reiki Meistras, Reiki ir ajurvedos terapeutas.

Vienas iš VŠĮ Holistinių terapijų mokykla įkūrėjų.

Vytautas Gruzdys. +370 630 28880 vytautas@holistinemokykla.lt


Reiki terapijos. Terapeutiniai seansai Reiki sraute harmoningam įvairių gyvenimo situacijų sprendimui. Reiki terapeutė, kojų terapijos specialistė Anastasija Gripas.

Energetinis kojų valymas-terapija. Padeda atstatyti energijos tėkmę per kojas, sustiprina įsižeminimą, subalansuoja psichoemocinę būklę.

Anastasija Gripas - sertifikuota Tradicinės (Usui Shiki Ryoho) Reiki 2 pakopos ir Sat Karuna Reiki 2 pakopos terapeutė (individualūs bei grupiniai seansai), energetinės kojų terapijos specialistė, Holistinių terapijų mokyklos lektorė (1 Reiki pakopos mokymai, kojų terapijos grupiniai užsiėmimai, "Santykiai ir Aš" kursas, "Energetinė diagnostika Reiki sraute" kursas), LCC Universiteto psichologijos bakalauro laipsnis, ilgametė rytietiškų šokių instruktorė ir šokėja, Woman Insight kompanijos organizuojamų įvairių kursų klausytoja. 

"Su Reiki radau tai, ko seniai ieškojau. Man Reiki yra ne tik apie sveikata, tai yra gyvenimo kokybė ir pilnavertiškumas, laisvė, augimas, sąmoningumas, kūryba ir įgalinimas - ne tik savęs, bet ir kitų."


Anastasija Gripas
+370 609 61008 


Kūno ir sielos terapijos ,,Duok sau Meilės" Reiki gyvybinės energijos sraute.

Kviečiu patirti, pajausti, suvokti, pailsėti, paleisti visas užsistovėjusias įtampas. Plaukti pasroviui, išvien su visa apimančia ir supančia žemės ir visatos energija. Grupinės patyriminės garso kelionės - meditacijos, asmeninės dainuojančių dubenų terapijos - masažai, Ajurvedinės kūno terapijos - aliejavimai, Aromaterapija - Rain Drop eterinių aliejų terapija (Vitaflex).

Algimantė holistinių terapijų terapeutė

Duok sau Meilės +370 602 14438


TERAPIJŲ KABINETŲ ADRESAS:

  • Minijos g. 2 - 201 ir 306 (I korpusas), Klaipėda
© 2022 Holistinių terapijų mokykla
Powered by Webnode
Create your website for free!