Reiki

Reiki - tai labai sena ir efektyvi gydymo rankomis sistema. Iš japonų kalbos išvertus žodį Reiki jo reikšmė yra "Rei" - Dvasios ir Sielos lygmenis apimantis universalus metodas; "Ki" - gyvybinė energija. Taigi, "Reiki" - universali gyvybinė energija. 

Sistema užgimė Tibete ir vėliau išplito į kitas senovės civilizacijas, taip pat ir Japoniją. Praėjusio amžiaus pradžioje šį metodą naujam gyvenimui prikėlė japonas gydytojas Mikao Usui. 

Reiki energija aktyvina, stiprina ir subalansuoja kūną ir dvasią, ji veikia pačias priežastis, pažeidžiančias mūsų organizmo pusiausvyrą. Reiki sistema yra paprasta ir prieinama visiems, gydymo metodai dera su visomis dvasinėmis praktikomis ir tradicine medicina. Universali gyvybinė energija nesusijusi su jokiomis dogmomis, religijomis ar pasaulėžiūra.

Reiki - tai gyvenimo tėkmė, kylanti iš Kūrėjo. Reiki leidžia sąmoningai dirbti su savimi, remiantis Visatos meile, žiniomis ir išmintimi. Kūno gydymas Reiki sistemoje yra sielos gydymo pradžia, suteikianti didžiules galimybes dvasiniam augimui. Kūnas sveiksta, kai Reiki energija į problemines žmogaus organizmo vietas perduoda Kūrėjo vibracijas. Ilgainiui žmogaus kūnas sveiksta, aplinka ir santykiai harmonizuojasi, žmogus suvokia, kad jis nėra vien kūnas. 

Indiška Reiki tradicija

Holistinių terapijų mokykloje mokomos Reiki praktikos remiasi indiška Reiki tradicija ir jos įkūrėjo Harpreet Singh Heera rekomendacijomis.

Harpreet Singh Heera - tarptautinės organizacijos "Advance Natural Healing System" USUIS SHIKI RYODO vadovas, Indiškos Reiki mokyklos įkūrėjas Europoje, Hanoverio tarpdisciplininių tyrimų ir švietimo instituto Reiki katedros vadovas. Gydytojas kardiologas, medicinos mokslų daktaras, 36 Reiki krypčių meistras bei Ajurvedos ir netradicinės medicinos gydytojas, sanologas. Ukrainoje, Rusijoje, Pabaltyje ir Europoje įsteigė daugiau nei 15 mokyklų, kuriose žmonėms teikiama pagalba ir dvasinės Reiki praktikos žinios. Šiose mokyklose daktaras veda autorinius seminarus, skirtus fiziniam, dvasiniam ir energetiniam sveikatinimui, šeimyninių santykių harmonizavimui ir materialinės gerovės stiprinimui.

Kas yra Reiki seansas?

Kiekvienas žmogus turi pakankamą potencialą, kad galėtų pasveikti pats. Reiki seanso metu žmogaus sielai ir jo biolaukui suteikiamas trūkstamas gyvybinės energijos kiekis. Energija pasiekia žmogų per gydovą tarsi laidininką. Reiki seansas suteikia vidinės energijos užtaisą, jo metu nėra gydoma. Žmogus gauna tiek energijos, kiek jam reikia, kad suprastų ligos priežastį ir kaip su ja kovoti. Nereikia nutraukti kitų gydymosi būdų - Reiki yra papildantis energetinis metodas. 

Kiekvieną šeštadienio rytą online vyksta savigydos praktikos Reiki srauteDaugiau informacijos apie artimiausią susitikimą rasite mūsų FB čia.

Penki Reiki principai:

1. Būtent šiandien aš atsiduodu į Dievo rankas ir dėkoju Jam už palaiminimą.

2. Būtent šiandien aš gyvenu be pykčio ir pavydo.

3. Būtent šiandien aš gyvenu be nerimo, sumaišties ir baimės.

4. Būtent šiandien aš sąžiningai užsidirbu pragyvenimui. 

5. Būtent šiandien aš išreiškiu meilė ir pripažinimą viskam, kas gyva.

Reiki energijos veikimo rezultatai:

 • Aktyvina natūralaus gijimo rezultatą. 
 • Valo kūną, šalina toksinus. 
 • Regeneruoja fizinį kūną, grąžina jaunystę ir grožį. 
 • Pagerina energijos tekėjimą, pašalina nuovargį. 
 • Pašalina energetinius blokus, atstato natūralią energijos tėkmę. 
 • Šalina fizinį bei emocinį stresą, suteikia gilų atsipalaidavimą. 
 • Harmonizuoja visus subtiliuosius kūnus, atstato vientisumą. 
 • Atneša džiaugsmą ir ramybę sielai, mažina stresą. 
 • Veikia priežastinį ligos gylį. 
 • Aktyvina atmintį ir protą. 
 • Stiprina kūrybiškumą, padeda rasti savo vietą gyvenime. 
 • Veda į visišką nušvitimą, į Dievą, dovanoja meilę. 
 • Aktyvina intuiciją. 

I - oji Reiki pakopa

Norint pajausti gyvybinę energiją Reiki pagalba, suvokti jos perdavimo sau ir kitiems procesą svarbus yra gyvas mokymasis pas patyrusius Reiki meistrus. Reiki sistema - praktinė, ji reikalauja kasdienio, sistemingo darbo su pačiu savimi. 

Pirmoji Reiki pakopa - tai Reiki praktikos pradžia.  Pirmojoje pakopoje kiekvienas žmogus gali padėti sau ir savo kūnui. Reiki gydymo principas - labai paprastas ir natūralus, tad tinka visiems , kurie nori ką nors keisti savo gyvenime ar stiprinti sveikatą. 

Reiki I pakopos mokymuose gali dalyvauti ir neturintys Reiki iniciacijos ir kurso eigoje inicijuotis. Kviečiame gilinti žinias visus, kurie jau turi iniciacijas ir yra iš kitų mokyklų.

"Šiandien žmogaus gyvenimas yra fiziškai, psichologiškai ir emociškai įtemptas. Kaip per trumpą laiką nurimti bei atgauti fizines ir psichines jėgas po įtemptos darbo dienos? Kaip padėti atgauti pusiausvyrą namie savo vaikams ir sutuoktiniui? Šiame kurse įgysite praktinių žinių, kaip su Reiki energija padėti sau ir savo artimiesiems, sumažinti stresą, įtampą, harmonizuoti save bei savo aplinką, pasijusti sveikesniems.​"

Reiki I pakopos užsiėmimų temos:

 • 1. Reiki sistema. Ką gali duoti kasdienės Reiki praktikos Jūsų gyvenime.
 • 2. Naujos galimybės po Reiki iniciacijos. Rankų padėčių reikšmė. Afirmacijos, maldos, kvėpavimas REI-KI, vizualizacija. Reiki simbolis.
 • 3. Energetinė žmogaus struktūra, čakros. Praktinis darbas su subtiliaisiais kūnais. Meditacija "Čakrų balansavimas".
 • 4. Kojų masažas. Energijos išsaugojimas. Praktika - energetiniai blokai kojose, kojų savimasažas. Meditacija "Reiki kvėpavimas".
 • 5. Čakros ir sveikata. Čakrų ryšys su endokrininėmis liaukomis, nervų sistema ir organais. Čakros ir žmogaus sąmonė. Meditacija "Čakrų kvėpavimas".
 • 6. Pilnas Reiki seansas. Pilno Reiki seanso atlikimas kitam žmogui. Meditacija "Gyduolio būsena seanse".
 • 7. Širdies čakros atvėrimas. Gyvenimas atvira širdies čakra. Kas trukdo atverti širdį? Meditacija "Kvėpavimas čakromis santykių harmonizavimui".
 • 8. Materialus srautas ir piniginiai santykiai. Pinigai,- tai mūsų meilės pasauliui energija. Energetiniai mainai. Meilė darbui. Mūsų energetinis potencialas. Pinigų judėjimo laisvė. Dešimtinė.
 • 9. Mano gyvenimo paskirtis. Kūno paskirtis, energetinė paskirtis, dvasios paskirtis.

Galima įsigyti audio bei video įrašus. Kiekvienam kurso dalyviui pagal pageidavimus bus atlikta energetinė diagnostika ir suteikti invidualūs patarimai sveikatos, santykių, finansų, savirealizacijos ir kt. klausimais.  12-ka praktinių paskaitų kursas.

KADA: Nuo 2022.02.17 iki 2022.05.05
Ketvirtadieniais nuo 18.00 iki 21.00.
KUR: Minijos g. 2-306 kab. 1-mas korpusas. Klaipėda. Holistinių terapijų mokykla. ON-LINE ir auditorijoje. 

Jau įvyko įvadinė, nemokama paskaita apie REIKI ! Mielai dalinamės 02.03d. įvykusia paskaita ir kviečiame dalintis Jus taipogi su bendraminčiais (spausti, žr. aukščiau).

Registracija į 12-os paskaitų mokymus: https://e.smartyevent.com/lmuymz

KAINOS:
Kursas: 180 Eur. (12 paskaitų po 3val). Į kainą įskaičiuota: audio įrašai, arbata, vanduo. Būtinas 100 Eur. avansas.
Dalyvaujant vienoje paskaitoje kaina 22 Eur. Galima įsigyti buvusių paskaitų įrašus. Turint iniciaciją galima įsigyti visą kursą. 

INFORMACIJA: Tel.: Administratorė Inesa 8 630 00040; Vytautas 8 630 28880;
el.p.: info@holistinemokykla.lt / vytautas@holistinemokykla.lt 

Daugiau informacijos apie artimiausius Reiki I pakopos mokymus rasite mūsų FB čia. 

Reiki ratas

Reiki ratas - tai Reiki centruose vykstanti bendroji pamoka. Tokių grupinių užsiėmimų metu mokiniai gauna žinių, įgyja praktinės patirties. Tai galimybė pabendrauti su tais, kurie Reiki sistemą praktikuoja ilgiau. Tai galimybė išgirsti kitų patirtį ir pasidalinti savąja. Tai vieta, kurioje galite užduoti rūpimus klausimus. Čia galite gauti ir praktinę pagalbą - Reiki seansą. Čia galite pajausti, kaip atgaunate jėgas, pajaučiate kitų bendrystę ir bendrą energiją. 

Holistinių terapijų mokykloje, Reiki fakultete, vieną kartą per savaitę vyksta bendras užsiėmimas, kuris vadinamas "Reiki ratu". Ratas - tai galimybė pamatyti, išgirsti ir kalbėtis su tais, kurie jau ilgiau yra Reiki erdvėje, sužinoti jų nuomones, jų rezultatus ir išgirsti patarimų. Su kuo daugiau nuomonių susipažinsite, tuo objektyvesnį Reiki sistemos paveikslą susikursite. Kaip ir bet kokios praktinės sistemos, Reiki neįmanoma suprasti ir išmokti iš knygų. Ratas - tai galimybė sukviesti pradedančiuosius, meistrus, žmones, kurie nori susipažinti su Reiki ir su mokykla.

Ką mums duoda Reiki ratas?

 1. Mes dalinamės savo patirtimi su REIKI, Jūs galite išgirsti, ką Reiki suteikė kitiems ir užduoti savo klausimus.
 2. Jūs pamatysite ir išgirsite gyvą konkrečių žmonių patirtį, o ne pasakojimus iš trečių lūpų.
 3. Jūs galėsite išsklaidyti savo abejones ir įsitikinti, kad visi mes susiduriame su panašiais sunkumais.
 4. Susitikimo metu jūs galite gauti ne tik konsultaciją, bet ir praktinę pagalbą - Reiki terapiją.
 5. Pasiekus gerų rezultatų, gera pasidalinti su kitais. Per meditaciją mes valome ir gydome ne tik save, bet ir aplinką, padedame visiems, kuriems reikia pagalbos, siunčiame energiją miestui, šaliai, Pasauliui ir ypač - savo artimiesiems ir draugams.

Daugiau informacijos apie artimiausią Reiki ratą rasite mūsų FB čia.

II - oji Reiki pakopa

Antroji Reiki pakopa - svarbus žingsnis Reiki praktikoje. Darbui su savimi ir savo sveikatos atkūrimui pakanka pirmosios praktikos. Antroji pakopa reikalinga, kai žmogus rimtai nusprendžia praktikuoti Reiki. Žmogus turi suprasti, kad jis turi vykdyti penkis Reiki principus daug rimčiau, čia atsakomybė už penkių principų vykdymą yra daug didesnė nei pirmojoje. Čia labai svarbus ir nuolatinis, reguliarus Reiki praktikavimas, bei tai, kaip žmogus pasikeitė po pirmosios pakopos. 

Gaudami antrąją pakopą, mes gauname tris Dangaus ženklus - tris kodus, kurie leidžia praktikuojančiajam subtilesniame lygyje būti laidininku dirbant su savimi ir kitais. 

Į Reiki antros pakopos mokymus gali prisijungti visi turintys 2-rą Reiki pakopą, taip pat turintys 2-rą Reiki pakopą kitose mokyklose. Kviečiame pasižiūrėti įvadinių paskaitų į Reiki 2pak. įrašus: https://cloud.holistinemokykla.lt/s/KzeyNYmexwMT3B8 Dėstoma unikali, patentuota Indiškos Reiki mokyklos metodika. Šios paskaitos Jums suteiks galimybę keistis, padėti sau ir savo artimiesiems.

  MOKYMO PLANAS IR TEMOS:

  • II Reiki pakopa - jos reikšmė. Galimybės atsiveriančios gavus II pakopą. Darbo su vaizdiniais ir emocijomis subtilybės.
  • HON ŠA ZE ŠO NEN. Pažintis su ženklu, teisingas jo piešimas, jo galimybės.
  • Ženklo meditacija. Apsijungimas su Kūrėju. Įsižeminimas.
  • Vidinė ir išorinė erdvė. Sudėtingosios Reiki formos taikymas dirbant su vidine erdve.
  • SEI HE KI. Pažintis su ženklu, teisingas jo piešimas, jo galimybės.
  • Meditacija Organų sistemų čakrų išvalymas SEI HE KI ženklo pagalba.*Subtiliųjų kūnų gydymas ir harmonizavimas SEI HE KI ženklo pagalba.

  Meditacijos:
  • "Eterinio kūno išvalymas ir harmonizavimas".
  • "Astralinio kūno išvalymas ir harmonizavimas".
  • "Mentalinio kūno išvalymas ir harmonizavimas".
  • "Kokono išvalymas".
  • "Keturių subtiliųjų kūnų balansavimas".
  • SEI HE KI galimybės
  • "Čakrų valymas su SEI HE KI ženklu".
  • "Apsauga SEI HE KI ženklo pagalba".
  • "Endokrininės sistemos gydymas".
  • "Vidinė tyla"

  • ČO KU REI. Pažintis su ženklu, teisingas jo piešimas, jo galimybės. Ženklo meditacija. Čakrų ir biolauko gydymas ČO KU REI ženklo pagalba.
  • Bendras trijų ženklų darbas.
  • Mentalinė praktika "Vainikėlis" - greitas galvos skausmo ir perteklinės įtampos galvos srityje nuėmimas.
  • Pasiruošimas Reiki Meistro 3A pakopai.

Daugiau informacijos apie artimiausius Reiki II pakopos mokymus rasite mūsų FB čia.

Informacija paruošta remiantis knyga "Reiki. Senovinis gydymo menas", Harpreet Singh Heera. Ją galite įsigyti Holistinių terapijų centre.

© 2022 Holistinių terapijų mokykla
Powered by Webnode
Create your website for free!